Złodzieje ukradli luksusowy samochód Marty Kaczyńskiej. A potem go oddali!

Marcie Kaczyńskiej skradziono samochód. Złodzieje nie zdążyli jednak "nacieszyć się" łupem. Jak domniemamy, w obawie przed represjami, oddali auto właścicielce.

Szczęście w nieszczęściu spotkało ostatnio Martę Kaczyńską. Kilka dni temu złodzieje ukradli jej samochód Audi Q7. Auto kosztuje w salonie w granicach pół miliona złotych. Kaczyńska musiała zostawić w samochodzie dokumenty. To dzięki nim złodzieje zorientowali się, kto jest właścicielem Audi. To było za wiele, nawet jak dla rabusiów. Po kilku godzinach grzecznie oddali auto.

Złodzieje musieli być przerażeni. O swoim występku poinformowali nawet policję. Czego tak bardzo się bali? W przypadku kradzieży mienia osoby pokroju Marty Kaczyńskiej, służby bezpieczeństwa robią wszystko, żeby znaleźć sprawców. 

Sprawą skradzionego, a następnie oddanego, samochodu Marty Kaczyńskiej zajęła się już policja. 

Na miejscu zabezpieczyliśmy ślady i przeprowadziliśmy oględziny. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Obecnie ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy - powiedział Maciej Stęplewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Trzeba przyznać, że mimo wszystko Kaczyńska miała bardzo dużo szczęścia!

Więcej o:
Komentarze (42)
Złodzieje ukradli luksusowy samochód Marty Kaczyńskiej. A potem go oddali!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 27 razy 23

  Okradziono eks żonę złodzieja:D:D:D
  BTW jacyś ciency ci złodzieje.

 • mejerewa

  Oceniono 18 razy 18

  "Na miejscu zabezpieczyliśmy ślady i przeprowadziliśmy oględziny. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Obecnie ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy"
  No to nie jest standardowa procedura w przypadku kradzieży samochodu osobowego. :)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Raczej nie policji przestraszył sie. Wszystkie dzieci są nasze;)

 • Gość: Wika

  Oceniono 7 razy 5

  Ksiądz na religii poprosił, żebyśmy mu pomogli wybrac kamęrę do zamontowania na but, podobno wymaga tego od niego obowiązek duszpasterski.

  Co możecie polecić?

 • Gość: Fabia 2007

  Oceniono 4 razy 4

  No to jest patent na nowego typu immobilizer. Rozrzucamy po aucie różne "dowody", że należy (do wyboru) do "panny" Marty, pana Jarka, pana Mateusza, pani Beaty, etc i złodziej w razie pomyłki zwraca. Z przeprosinami, wypucowany i z pełnym bakiem. Szkoda tylko że to rozwiązanie tylko dla tych z lepszymi brykami. Przecież złodziej nie uwierzy, że np. taka fabia 2007 to należy do któregoś z ww panów

 • chasselas

  Oceniono 4 razy 4

  Z tej ślicznotki każdy rezygnuje. Z jej grata też.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 4

  z 500+ kupione?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX