Kożuchowska szaleje na parkiecie, a Lewandowska bawi się z Krupińską. Gwiazdy zdradziły kulisy Balu TVN

15 września odbył się coroczny Bal Fundacji TVN. Na imprezie pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu. Zobaczcie, jak bawili się na tej dużej imprezie.

Na Balu Fundacji TVN pojawiła się plejada polskich gwiazd. Mimo że impreza była zamknięta dla mediów, to i tak możemy zobaczyć jej kulisy. Goście sami pochwalili się tym, jak bawili się na balu. Ich zdjęcia i relacje z Instagrama wiele mówią (możecie zobaczyć je na górze artykułu)

Bal TVN: Małgorzata Kożuchowska szaleje na parkiecie

Marcin Tyszka na swoim Insta Stories umieścił długą relację. Przypadkiem pokazał czułości między Martyną Wojciechowską i Przemysławem Kossakowskim. Fotograf pochwalił się też tańcem z Małgorzatą Kożuchowską, którą obsypywał komplementami.

Bal TVN: Cezary Pazura przy bufecie

Żona Cezarego Pazury również pokazała, jak bawiła się na balu. Ona także ruszała się na parkiecie, choć początkowo wyglądała na nieco onieśmieloną. Na opublikowanym przez nią nagraniu można zobaczyć też, wspaniały bufet i jak Cezary Pazura zajada się przysmakami. 

Bal TVN: Anna Lewandowska i Paulina Krupińska 

Anna Lewandowska na charytatywnej imprezie TVN bawiła się bez Roberta Lewandowskiego. Trenerka jednak na samotność nie mogła narzekać i doskonale spędzała czas w towarzystwie Pauliny Krupińskiej.  

AG