Nic dziwnego, że Pazura nie mógł odwrócić wzroku od żony. Głęboki dekolt wyeksponował jej WIĘKSZY po ciąży biust. "Od 75B do 75E"

Cezary Pazura na balu Fundacji TVN pojawił się u boku swojej żony Edyty. Świeżo upieczona mama swoją wyciętą kreacją zwróciła uwagę wszystkich zgromadzonych.

Tegoroczny bal Fundacji TVN za nami. Na sobotniej imprezie pojawiły się czołowe gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym Cezary Pazura z żoną Edytą.

Edyta i Cezary Pazurowie na Balu Nocy Letniej

Ukochana aktora na tę okazję wybrała wyjątkowo odważną kreację. Głęboki dekolt odsłonił jej obfity i krągły biust. Nic dziwnego, że mąż nie mógł odwrócić od niej wzroku.

Edyta i Cezary Pazurowie na balu TVN. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Do tego ten połyskujący materiał... Tego wieczoru skupiła na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów. Dla nas bomba! A wam jak się podoba Edyta Pazura w takim "odświętnym" wydaniu?

Edyta Pazura o piersiach po ciąży

Warto wspomnieć, że Edyta Pazura otwarcie przyznaje, że jej biust po ciąży jest znacznie większy. Z rozmiaru 75B urósł do 75E. Żona aktora od pewnego czasu prowadzi bloga skierowanego do młodych matek. W jednym z wpisów postanowiła opowiedzieć im, jak ciężkie były dla niej pierwsze tygodnie po urodzeniu dziecka, gdy karmiła piersią. Nie szczędziła przy tym szczegółów. 

Moje sutki przypominały wyglądem posiekane mięsko na mielone, a moje skromne 75B w przeciągu tych dwóch dni urosło do 75E. Obkładanie cycków kapustą skończyło się tym, że zagotowała się ona na moich piersiach i przez następne 48 godzin za Chiny ludowe nie mogłam się pozbyć z mojej klaty zapachu gotowanej kapuchy - opisywała  dokładnie.

MM