Rodzina Lewandowskich jednak się powiększy? "Drugiej pięknej córeczki". Odpowiedź trenerki jest intrygująca

Czyżby niecałe dwa lata po urodzeniu Klary Anna Lewandowska planowała kolejną ciążę? Jej wpis coś sugeruje?

Anna i Robert Lewandowscy stale są pytani o to, kiedy powiększy się ich rodzina. Do tej pory oboje unikali tego tematu jak ognia. O planach powiększenia rodziny Lewandowskich wypowiedziała się za to matka piłkarza. Kobieta przyznała, że chciałaby ponownie zostać babcią.

Zobacz też: Lewandowski chwali umiejętności kulinarne i spryt swojej żony. Wspomina też o drugim dziecku

Anna Lewandowska planuje kolejne dziecko?

Czyżby teraz para sportowców na poważnie podchodziła do tematu drugiego dziecka? Jeden z jej ostatnich wpisów, w którym dziękuje za życzenia urodzinowe, jest dość tajemniczy. Czyżby jakaś sugestia?

Dziękuję wszystkim za piękne życzenia! I właśnie dlatego urodziny są takie fajne, bo przypominamy sobie swoje mocne strony, bo dostajemy setki życzeń, które motywują nas do działania, bo wiemy ile osób jest z Tobą i dobrze Ci życzy, bo wiesz, że warto robić to co robisz - zaczęła.
Patrząc na wszystkie życzenia najczęściej powtarzały się: zdrowia, tyle energii i motywacji co zawsze, setki kopniaków, miłości i gromadki dzieci... będę zdrowa, obiecuję więcej projektów, będę kochać, a dzieci... - napisała tajemniczo.
 
Pani Aniu wszystkiego najlepszego i drugiej pięknej córeczki - pisała internautka.
Oby więcej zdrowia i kolejne szczęście - napisała inna dodając emotikonkę bobasa.

Myślicie, że Lewandowscy postanowili sobie zrobić prezent na 30 urodziny? Czy Klara będzie mieć w najbliższej przyszłości rodzeństwo? Czekamy na więcej jasnych informacji od trenerki bądź piłkarza.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.