Robert Lewandowski ponownie zostanie ojcem? Głos zabrała jego mama. "Trzeba szybko drugiego potomka"

Anna i Robert Lewandowscy regularnie pytani są o plany dotyczące powiększenia rodziny. Sprawę skomentowała w żartobliwy sposób mama piłkarza.

Podczas sobotniej gali wręczenia nagród tygodnika "Piłka Nożna" Robert Lewandowski już po raz siódmy z rzędu został wybrany najlepszym polskim piłkarzem roku. Nagrodę w jego imieniu odebrała mama piłkarza, Iwona Lewandowska. W pewnym momencie, podczas wręczania statuetki, zapytano ją, kiedy ponownie zobaczymy jej syna z piłką pod koszulką. W ten właśnie sposób w grudniu 2016 roku piłkarz poinformował o ciąży swojej żony, Anny Lewandowskiej.

Jest ze mną Marysia Stachurska, mama Ani, i ona chyba najlepiej będzie wiedziała. W każdym razie Ania bardzo chce mieć [drugie dziecko]. Opowiem taką anegdotę, Klara jest bardzo podobna do Roberta i do mojego męża, więc rodzina Ani mówi: "Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny". Wszystko przed nami" - odpowiedziała z uśmiechem mama najlepszego polskiego piłkarza.

Anna i Robert Lewandowscy urokami rodzicielstwa cieszą się od maja 2017 roku. Wtedy właśnie na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Klara.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (64)
Robert i Anna Lewandowscy ponownie zostaną rodzicami? Głos zabrała mama piłkarza, Iwona Lewandowska
Zaloguj się
 • Gość: misiek

  Oceniono 20 razy 18

  Juz wczoraj ostrzegalem, ze wiadro z kolejnymi Paniami Lewandowskimi sie wylalo...

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 15

  Niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci. Wyobrażacie sobie mieć matkę jak Lewandowska? Cały dzień pod publiczkę na portalach. Ani z dzieckiem nie porozmawia ani w lekcjach nie pomoże (ani Lewy). Nie potrafi nawet przeczytać ze zrozumieniem i prawidłowo przepisać, stad te bzdury o tłuszczu gęsim i miodzie. Poziom emocjonalny zadufanej w sobie 10cio latki, tylko JA JA JA. To dziecko od małości będzie miało łeb zryty. Taki Truman Show.

 • dante_waw

  Oceniono 14 razy 10

  O matko.. drugiej photoshopowej diety cud po ciazy Anny Lewandowskiej moge nie przezyc...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Trzeba następnego potomka żeby alimentów więcej było dla Stachurskiej po rozwodzie.

 • Gość: 3XNie

  Oceniono 11 razy 5

  To jest chore! Ilość artykułów na wszystkich portalach przyprawia o...

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Takie swojskie "Keeping Up with the Kardashians", w wersji dla ubogich.

 • Gość: Jolanta

  Oceniono 6 razy 2

  I znów ta rodzina namolna Lewandowskich .To są ludzie bez odbycia kultury tacy namolni całą rodziną Ludzie pisze maja ich dość A oni nadal zasmiecaja wszystkie portale.Współczuję im znajomym bo taka rodzinę jak wyrzuciła drzwiami to wchodzi oknem Żadnej kultury ani klasy Kto ich miał nauczyć bo mamuśki też maja braki w wychowaniu Kobiety starsze A zachowują się jak podpórki szczędząc się do kamer Żadnego umiaru i skromności nie mają '

 • Gość: Ojciec

  Oceniono 10 razy 2

  Jakie to nudne.Dziewczyno,musisz się trochę podszkolić co wypada a co nie,bo na razie zachowujesz się jak podlotek,który złapał kamerę i sam siebie ogląda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX