Robert Lewandowski ponownie zostanie ojcem? Głos zabrała jego mama. "Trzeba szybko drugiego potomka"

Anna i Robert Lewandowscy regularnie pytani są o plany dotyczące powiększenia rodziny. Sprawę skomentowała w żartobliwy sposób mama piłkarza.

Podczas sobotniej gali wręczenia nagród tygodnika "Piłka Nożna" Robert Lewandowski już po raz siódmy z rzędu został wybrany najlepszym polskim piłkarzem roku. Nagrodę w jego imieniu odebrała mama piłkarza, Iwona Lewandowska. W pewnym momencie, podczas wręczania statuetki, zapytano ją, kiedy ponownie zobaczymy jej syna z piłką pod koszulką. W ten właśnie sposób w grudniu 2016 roku piłkarz poinformował o ciąży swojej żony, Anny Lewandowskiej.

Jest ze mną Marysia Stachurska, mama Ani, i ona chyba najlepiej będzie wiedziała. W każdym razie Ania bardzo chce mieć [drugie dziecko]. Opowiem taką anegdotę, Klara jest bardzo podobna do Roberta i do mojego męża, więc rodzina Ani mówi: "Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny". Wszystko przed nami" - odpowiedziała z uśmiechem mama najlepszego polskiego piłkarza.

Anna i Robert Lewandowscy urokami rodzicielstwa cieszą się od maja 2017 roku. Wtedy właśnie na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Klara.

AG

Zobacz wideo
Więcej o: