Malwina Wędzikowska ostro o konflikcie z Małgorzatą Rozenek: Pokazała swój "Projekt Lady" na ramówce

Malwina Wędzikowska i Małgorzata Rozenek pokłóciły się na ramówce TVN-u. Stylistka skomentowała tę sytuację i wbiła gwieździe szpilę.

Na początku września odbyła się konferencja najnowszej ramówki stacji TVN. Jak się później dowiedzieliśmy, za kulisami doszło do wymiany zdań między Malwiną Wędzikowską a Małgorzatą Rozenek. "Perfekcyjna" zarzuciła stylistce, że ta niesprawiedliwie oceniła jej stylizację z koncertu Guns N' Roses.

Ja jako fachowiec siedzący w mediach tyle lat nie wierzę, że to było na poważnie. To jest żart, Halloween w środku lata - powiedziała w rozmowie z Party.pl Malwina Wędzikowska.

Przypomnijmy, że gwiazda zdecydowała się wtedy na skórzane szorty i ramoneskę, ciężką biżuterię i różowe warkocze.

Rozenek nie pozostawiła tego bez komentarza i na ramówce TVN-u miała upomnieć stylistkę.

Małgorzata poprosiła panią Wędzikowską, żeby zachowała jakiekolwiek resztki obiektywizmu i profesjonalizmu, i przestała zachowywać się nie fair w stosunku do swojego byłego współpracownika, czyli Kamili Brudzyńskiej, która tę stylizację przygotowała - ujawnił menadżer Rozenek, Wiktor Krajewski.
 

Malwina Wędzikowska o konflikcie z Małgorzatą Rozenek

Tymczasem Wędzikowska udzieliła wywiadu Plejadzie.pl. Stylistka została zapytana o sytuację, jaka miała miejsce za kulisami ramówki TVN. Gwiazda podtrzymuje, że między nią a Małgorzatą Rozenek doszło do wymiany zdań.

Pani Małgorzata pokazała swój "projekt lady" na backstage’u konferencji ramówkowej TVN-u. Miała miejsce bardzo nieelegancka sytuacja, ale nie chcę zdradzać jej kulisów - powiedziała krótko.

Dziennikarz zapytał Malwinę także o to, jak zareagowała na komentarz menadżera Małgorzaty Rozenek dotyczący tej sprawy.

W pewnych działaniach ludzi widać lęk. To nie jest moja sprawa, ale nie był to strategiczny szach-mat, raczej obnażenie słabości - dodała.

Wszystko wskazuje na to, że te panie chyba już się nie polubią...

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.