Konflikt na ramówce TVN między Rozenek i Wędzikowską. Znamy kulisy! "Prezenterka niszowego kanału chce, by media zauważyły jej obecność"

Za kulisami ramówki TVN doszło do wymiany zdań między Małgorzatą Rozenek a Malwiną Wędzikowską. "Perfekcyjna" zarzuciła stylistce, że niesprawiedliwie skrytykowała jej kreację z koncertu Guns N' Roses. Sprawa ma drugie dno.

Malwina Wędzikowska, stylistka związana z TVN-em, jakiś czas temu dosadnie skrytykowała stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan z koncertu Guns N' Roses.

Ja jako fachowiec siedzący w mediach tyle lat nie wierzę, że to było na poważnie. To jest żart, Halloween w środku lata - powiedziała w rozmowie z party.pl.
 

Rozenek postanowiła nie zostawiać tak sprawy i po prezentacji jesiennej ramówki TVN-u powiedziała stylistce, co o tym myśli. Szczególnie, że krytykę Wędzikowskiej zinterpretowała jako zemstę na jej byłej współpracownicy, która przeszła pod skrzydła Rozenek. To właśnie ona była odpowiedzialna za stylizację z koncertu Guns N' Roses.

Małgorzata Rozenek kontra Malwina Wędzikowska - kulisy

Kulisy sprawy opisał nam menedżer Małgorzaty Rozenek, Wiktor Krajewski.

Małgorzata poprosiła panią Wędzikowską, żeby zachowała jakiekolwiek resztki obiektywizmy i profesjonalizmu, i przestała zachowywać się nie fair w stosunku do swojego byłego współpracownika, czyli Kamili Brudzyńskiej, która tę stylizację przygotowała. Kamila do niedawna należała do teamu Wędzikowskiej, ale zdecydowała się działać obecnie na własne nazwisko i zrezygnowała z pracy u niej - mówi Krajewski w rozmowie z Plotek.pl.  
Poza tym pani Wędzikowska, jako osoba znająca showbiznesowe prawa, doskonale zdaje sobie sprawę, że Rozenek-Majdan i jej krytyka jest doskonałą trampoliną, żeby zaistnieć na portalach plotkarskich. Nic więc dziwnego, że początkująca prezenterka z niszowego kanału telewizyjnego robi wszystko, żeby media zauważyły jej obecność.

Malwina Wędzikowska - kim jest?

Malwina Wędzikowska to stylistka pracująca dla TVN-u. W nowej ramówce poprowadzi w TTV program  "Ostatnia szansa”, w którym będzie poddawać mężczyzn modowej metamorfozie. Natomiast Małgorzata Rozenek startuje z nowym autorskim show w TVN Style - "Poczuj się jak Małgosia Rozenek".

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.