Fanka zaatakowała Rozenek, że tak samo ubiera chłopców. "To śmiesznie wygląda". Szybko wystosowała ripostę

Jedna z obserwatorek Małgorzaty Rozenek zarzuciła jej, że taki sam ubiór synów jest śmieszny. "Perfekcyjna" postanowiła stanąć w ich obronie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z synami "Perfekcyjnej" podróżują po Europie. Była Francja, Hiszpania, Włochy i Austria. 

Małgorzata Rozenek odpowiada fance pod zdjęciem z wakacji

Małgorzata Rozenek chętnie relacjonowała wycieczkę na swoim Instagramie. Dodała m.in. zdjęcie z synami. Na fotografii widać, że chłopcy są tak samo ubrani. Nie spodobało się to jednej z komentujących. 

Mam córki bliźniaczki i nigdy nie rozumiałam, jak można ubierać dzieci tak samo. Co dopiero dzieci w rożnym wieku. Czy chłopcy sami się tak stylizują? Trochę to śmiesznie wygląda, szczególnie jak Radosław też czasem ma ubrania jak oni - napisała.

Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała.

Oni tak lubią. Wiec czemu mam im tego zabraniać?

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram.com/m_rozenek

Obserwatorka postanowiła się wytłumaczyć.

Myślałam, że zmuszasz. Jak tak, to spoko.
Trudno zmusić 13-latka, żeby ubrał się jak 8-latek. Oni lubią tak od dzieciństwa i bardzo tego pilnują podczas zakupów. Zawsze muszę kupić dla każdego to samo, bo jak nie, to jest foch, ale to też nie jest tak ze zawsze chodzą tak samo ubrani. Z reguły na wakacjach - odpisała Rozenek.

Czy rzeczywiście jest się o co czepiać? Naszym zdaniem chłopcy super wyglądają! Widać braterską więź. :)

MAŁGORZATA ROZENEK KUSI SEKSOWNYM CIAŁEM NA WAKACJACH. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.