Małgorzata Rozenek walczy z oszustami. "Nie dajcie się nabrać". Sprawa trafiła już na policję

Małgorzata Rozenek (podobnie jak Martyna Wojciechowska i Beata Tadla) walczy z firmą produkującą środek odchudzający, która bezprawnie wykorzystała wizerunek "Perfekcyjnej" do promocji.

Najpierw Beata Tadla, potem Martyna Wojciechowska, a teraz padło na Małgorzatę Rozenek. Na początku tego roku pojawił się na rynku środek odchudzający, który (jak się okazuje - bezprawnie) promowany jest wizerunkiem znanych polskich gwiazd. Wszystko wskazuje na to, że twórcy produktu nie poddają się w robieniu sobie darmowej reklamy.

Małgorzata Rozenek walczy z oszustami

"Perfekcyjna" opublikowała na Instagramie post, w którym wyznała, że padła ofiarą oszustów i nigdy nie wyraziła zgody na utożsamianie jej z produktem "Choco Lite". Ponadto, podobnie jak Wojciechowska, ostrzega wszystkich przed jego stosowaniem.

Kochani! Sprawa jest bardzo ważna, bo dotyczy zdrowia i wielkiego oszustwa. Od kilku tygodni otrzymuję od Was pytania, czy rzeczywiście schudłam dzięki koktajlom "Choco Lite". ABSOLUTNIE NIE! - zaczęła na Instagramie.
Sprawa już została zgłoszona do właściwych organów, aby zaprzestano BEZPRAWNIE WYKORZYSTYWAĆ MÓJ WIZERUNEK W REKLAMIE SPECYFIKU! NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ!!! Wszystkim czujnym osobom bardzo dziękuję za pomoc. I pamiętajcie, że dieta i aktywność fizyczna są kluczem do dobrej sylwetki. Miłego dnia! -dodała. 
 

Przypomnijmy, że chodzi o m.in. poniższy post, który wyświetlał się fanom Rozenek na Facebooku. 

Oszuści, którzy wykorzystali wizerunek Małgorzaty RozenekOszuści, którzy wykorzystali wizerunek Małgorzaty Rozenek Screen / Facebook / Law Hutz Blog

Wydaje nam się, że firmę produkującą ten specyfik nieuczciwa zagrywka może sporo kosztować.

MM

Więcej o: