Martyna Wojciechowska znów walczy z oszustami. "Sprawą zajmuje się policja"

Martyna Wojciechowska po raz kolejny walczy z firmą produkującą środek odchudzający, która bezprawnie wykorzystała wizerunek dziennikarki do promocji. Podróżniczka zgłosiła sprawę na policję.

Na początku roku na rynku pojawił się środek odchudzający, który był promowany wizerunkiem Martyny Wojciechowskiej. Szybko okazało się, że podróżniczka padła ofiarą oszustów i nigdy nie wyraziła zgody na utożsamianie jej z tym produktem. Jednocześnie ostrzegła wszystkich przed stosowaniem "Choco Lite".

Martyna Wojciechowska znów walczy z oszustami

Wszystko wskazuje na to, że twórcy środka odchudzającego nie poddają się w zrobieniu sobie reklamy. Martyna opublikowała na swoim Instagramie post, w którym  informuje o tym, że firma produkująca "Choco Lite" ponownie wykorzystała bezprawnie jej wizerunek.

Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik Choco Lite. Stanowczo to dementuję! Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi - zaczęła Wojciechowska. 

Martyna oznajmiła, że sprawą zajmuje się już policja. Jednocześnie ostrzegła innych, aby nie kupowali tego produktu:

Nie ma, nie było i nigdy nie będzie cudownego środka na odchudzanie! Nie kupujcie tego produktu. Nie znam jego składu, a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu! Jedyną skuteczną metodą na odchudzanie jest zbilansowana dieta i ruch - dodała. 

Wojciechowska poprosiła też swoich obserwatorów, aby blokowali reklamę tego środka. Coś nam się wydaje, że firmę produkującą ten specyfik może sporo kosztować ta zagrywka.

Zobacz wideo

KS

Więcej o:
Komentarze (34)
Martyna Wojciechowska znów walczy z oszustami. "Sprawą zajmuje się policja"
Zaloguj się
 • Gość: Piotr

  Oceniono 4 razy 2

  Najgorsze co było w wydaniu tej Pani to programy motoryzacyjne. To był koszmar.

 • Gość: Rzyg

  Oceniono 16 razy 2

  To chyba chodzi o to że jej wizerunek na opakowaniu skłania do wymiotów co sprzyja chudnięciu?

 • fruqo3

  Oceniono 1 raz 1

  No, jak kulsony wezmą się za robotę to niech Martyna modli się żeby nie stwierdzili ze to ją samą trzeba zamknąć. Na przykład za reklamowanie nielegalnych środków farmakologicznych..
  A tak na marginesie to super kobieta z Martyny. Klasa.

 • Gość: H

  0

  Powinni zrobic iron Martyna program. Z kims kto ma odwage, ciekawosc swiata i prawdziwa urode.

 • heliheli

  Oceniono 6 razy 0

  wojciechowska wyskakuje z lodowki i z kibla ostatnimi czasy ....jedz gdzies kobito i na chwile zniknij pls

 • i.l

  Oceniono 2 razy 0

  nie zapłacili ?

 • Gość: Gawełek

  Oceniono 8 razy 0

  Jak zwykle odezwał się chór zawistnych paźdzochów. Smutni nieudacznicy tylko skomleć potraficie. Widzę takich jak wy codziennie i wcale mi was nie żal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX