Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program. Tym razem kobiety mają upodabniać się do niej samej

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program. Jego tytuł zdradza bardzo wiele. Chodzi o format "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", który pojawi się w TVN Style już jesienią.

Małgorzata Rozenek odpoczywa właśnie na wakacjach, jednak już jesienią będzie miała pełne ręce roboty. W ramówce TVN Style pojawi się bowiem nowy format, którego Rozenek będzie tytułową gwiazdą. Chodzi o program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek".

Małgorzata Rozenek w programie "Poczuj się jak Małgosia Rozenek"

Rozenek sprawdziła się już jako perfekcyjna pani domu, później szkoliła młode dziewczęta w "Projekt Lady". Teraz Małgosia chce pomóc kobietom upodobnić się do... niej samej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona - świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe - podają "Wirtualne Media". 

Na czym ma polegać program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek"?

Żona Radosława Majdana ma w programie "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" nadzorować metamorfozy uczestniczek. I nie chodzi tu jedynie o wygląd zewnętrzny, ale również sposób życia. Dlatego też kobiety, które trafią pod skrzydła Rozenek, będą przy niej niemal bez przerwy.

Poszukiwania odważnych kobiet, które chcą przemienić się w Małgosię, już trwają.

Jesteśmy ciekawi, jak dokładnie będzie wyglądał program i czy sposób życia uczestniczek będzie dostosowany do ich zarobków. Wszak nie każda kobieta w Polsce może pozwolić sobie na takie luksusy jak Rozenek.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.