Angelina Jolie żałuje, że kiedykolwiek miała coś wspólnego z Bradem Pittem. "Chciałaby zapomnieć o jego istnieniu"

Angelina Jolie miała powiedzieć, że żałuje, że kiedykolwiek związała się z Bradem Pittem. Jedne z zagranicznych tabloidów dotarł do znajomego aktorki, który to potwierdza.

Angelina Jolie i Brad Pitt nie są w najlepszych relacjach. Dawni kochankowie ciągle się kłócą m.in. o dzieci. Od września 2016 roku są też w separacji. Portal Hollywood Life donosi, że między Bradem a Jolie jest tak źle, że aktorka żałuje tego, że kiedykolwiek poznała gwiazdora.

Angelina Jolie w gorzkich słowach o swoim małżeństwie

Angelina Jolie ma do Brada Pitta ogromny żal i oskarża go o to, że niewystarczająco wspiera finansowo ich dzieci. Co więcej, jak donosi informator Hollywood Life, Jolie przyznała, że chciałaby zapomnieć o tym, że Pitt istnieje i że spędzili ze sobą kilka lat życia. 

Angelina żałuje, że kiedykolwiek miała coś wspólnego z Bradem i chciałaby po prostu o zapomnieć o jego istnieniu. W najbliższej przyszłości nie może jednak tego zrobić z powodu dzieci. Brad będzie więc musiał pozostać częścią jej życia jeszcze przez jakiś czas - donosi osoba z otoczenia artystki. 

Angelina przeżywa konflikt z Bradem?

Zagraniczne media rozpisywały się również na temat tego, że relacja z Pittem tak bardzo stresuje Jolie, że ta niemal się głodzi, przez co waży 34 kilogramy.

Aktualne zdjęcia aktorki przeczą jednak tym plotkom. Angelina wygląda na nich fenomenalnie i waży zdecydowanie więcej niż sugerowały to tabloidy. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

AG

Więcej o: