Angelina Jolie wychodzi za mąż, bo... potrzebuje pieniędzy? Zaskakujące doniesienia magazynu "In Touch"

Angelina Jolie wychodzi za mąż bo nie ma pieniędzy? Takie spekulacje obiegły świat. A jak jest naprawdę?

Angelina Jolie i temat rozwodu z Bradem Pittem wciąż nie znika z pierwszych stron tabloidów. Jednak ostatnio pojawiły się spekulacje, że hollywoodzka gwiazda szykuje się do kolejnego ślubu! Wszystko za sprawą okładki najnowszego "In Touch".

Angelina Jolie wychodzi za mąż?

Na okładce magazynu widzimy Angelinę i informację, że aktorka ponownie wychodzi za mąż. Interesujący jest widoczny niżej dopisek. Gwiazda miała zdecydować się na zamążpójście, bo potrzebuje pieniędzy.

Jednak jak podaje People.com, Angelina od rozstania z Bradem nie jest zainteresowana nikim nowym.

Ona nie jest teraz nikim zainteresowana i pewnie długo nie będzie. Skupia się tylko na dzieciach i na tym, żeby poświęcić im jak najwięcej czasu - podaje informator.

Skąd zatem taka informacja podana przez magazyn? Być może są to tylko plotki wyssane z palca, a może... coś jednak wisi w powietrzu?

Angelina Jolie i Brad Pitt

Wokół rozwodu Angeliny i Brada narasta wiele plotek. Jakiś czas temu mówiło się, że Jolie bardzo utrudnia sprawę i tworzy tak gęstą atmosferę, że jej prawniczka zrezygnowała z pracy. To oczywiście nie była prawda, niemniej Angelina oskarżyła publicznie Brada, że nie wspiera finansowo dzieci.

Aktor pokazał wtedy dowody wpłaty 1,3 mln dolarów przekazanych na utrzymanie rodziny oraz wspomniał, że pożyczył Jolie 8 mln dolarów na zakup domu. Ostatnio zaś media donoszą, że Angelina nastawia dzieci przeciwko Bradowi i robi wszystko, żeby je do ojca zniechęcić.

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.