Angelina Jolie utrudnia Bradowi Pittowi kontakt z dziećmi. Robi co może, żeby je do niego zniechęcić

Angelina Jolie nie może już zabronić Bradowi Pittowi widywania się z dziećmi, ale robi co może, żeby to dzieci nie miały ochoty spotykać się z tatą.

Angelina Jolie i Brad Pitt są w trakcie dopinania ostatnich szczegółów rozwodu i ustalania dokładnej formy dzielonej opieki nad 6-tką wspólnych dzieci. Choć Angelina nie zabrania już byłemu mężowi się z nimi widywać, to skutecznie psuje ich relacje.

Angelina Jolie utrudnia Bradowi Pittowi kontakt z dziećmi

Angelina stara się nastawić dzieci przeciwko Bradowi Pittowi - mówią źródła serwisu TMZ. Ponoć aktorka robi co może, żeby dzieci były wrogo nastawione do Brada Pitta. Co więcej, robi to skutecznie - mówią informatorzy.

Brad Pitt ma problemy, żeby porozumieć się z szóstką swoich dzieci dzięki wysiłkom Angeliny Jolie. Informatorzy TMZ twierdzą, że zwłaszcza 3 synów pary jest wrogo nastawionych do ojca, ale z kolei dziewczynki mają mniej problemów, żeby z nim rozmawiać.

Brad Pitt, Angelina Jolie i dzieciBrad Pitt, Angelina Jolie i dzieci BULLS / Ben Foster/Broadimage / Ben Foster/Broadimage

Sędzia w sprawie rozwodowej miał zatwierdzić raport krytykujący Angelinę Jolie za uniemożliwienie dzieciom nawiązania odpowiednich relacji z ojcem. Sędzia zdecydował zatem, że od tej pory Brad Pitt może dzwonić i wysyłać wiadomości do dzieci, kiedy chce, zaś Angelina nie może ich nadzorować, co wcześniej miało miejsce.

Zgodnie z doniesieniami informatorów portalu, dzieci obecnie przebywają w Los Angeles, gdzie spędzają czas z ojcem. Rzecznik prasowy Angeliny Jolie nie skomentował tych doniesień.

Angelina Jolie utrudnia rozwód?

Wokół rozwodu gwiazdorskiej pary narasta wiele plotek. Jakiś czas temu mówiło się, że Angelina tak bardzo utrudnia sprawę i tworzy tak gęstą atmosferę, że jej prawniczka zrezygnowała z pracy. To oczywiście nie była prawda, niemniej Angelina oskarżyła publicznie Brada Pitta, że nie wspiera finansowo dzieci. Aktor pokazał wtedy dowody wpłaty 1,3 mln dolarów przekazanych na utrzymanie rodziny oraz wspomniał, że pożyczył Jolie 8 mln dolarów na zakup domu.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.