Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o to, że nie wspiera finansowo dzieci. Odpowiedział na zarzuty. Dowodem są dokumenty

Angelina Jolie zarzuciła Bradowi Pittowi, że ten nie płaci pieniędzy na swoje dzieci. Brad odpowiedział na oskarżenia żony.

Konflikt między Angeliną Jolie a Bradem Pittem wciąż trwa i wydaje się nie mieć końca. Niedawno aktorka oskarżyła męża o to, że ten nie wspiera finansowo swoich dzieci. Do sądu trafiło nawet pismo, z którego wynika, że od pół roku nie utrzymuje rodziny.

Brad Pitt ma obowiązek płacenia. Na tę chwilę nie zapłacił żadnej liczącej się kwoty od momentu separacji - poinformowała sąd prawniczka Jolie, Samantha Bley DeJean.

Co na to Pitt? Aktor zabrał głos w tej sprawie.

Brad Pitt odpowiedział na zarzuty Angeliny Jolie

Hollywoodzki gwiazdor wysłał do Sądu Najwyższego w Los Angeles dokument, w którym stanowczo zaprzecza oskarżeniom żony. Brad twierdzi, że przekazał Angelinie Jolie 1,3 mln dolarów na utrzymanie jej i szóstki dzieci. Ponoć pożyczył też żonie 8 mln na zakup domu.

Kto mówi prawdę? Być może jeszcze długo się tego nie dowiemy. Przypomnijmy natomiast, że w minioną niedzielę pojawiły się pogłoski, że prawniczka Jolie postanowiła zakończyć współpracę z aktorką. Ponoć gwiazda podejmowała decyzje pod wpływem gniewu i działała nierozsądnie.

Walka Brada Pitta i Angeliny Jolie o dzieci

Brad Pitt długo nie mógł spotykać się ze swoimi dziećmi bez obecności psychologa. Wszystko za sprawą tego, że  Angelina Jolie oskarżyła go o agresywne zachowanie względem nieletnich.

W czerwcu Brad Pitt z kolei zablokował wyjazd sześciorga dzieci na plan filmowy z Angeliną Jolie. Ta ponoć była wściekła zakazem sądu, ale postanowiła dla dobra rodziny porozumieć się w kwestii opieki z byłym mężem.

Teraz konflikt znowu wkracza na najgorsze tory. Myślicie, że dojdą do porozumienia?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: