Kiepskie wiadomości dla Anny Lewandowskiej. Jej firma zarobiła "tylko" 2 miliony. Chodakowska zostawiła ją DALEKO w tyle

Ujawniono, ile Lewandowska i Chodakowska zarabiają na swoich firmach. Różnica w zyskach jest ogromna.

Nie od dziś wiadomo, że Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska rywalizują ze sobą. Chociaż żadna tego nigdy nie potwierdziła, można ich wzajemną niechęć wywnioskować z wypowiedzi, czy też wpisów na Instagramie.

Sytuację podgrzewa fakt, że obie trenerki mają firmy. Anna - Foods by Ann, z kolei Ewa - Bebio. Mogłoby się wydawać, że w kwestii sympatii Polaków gwiazdy idą łeb w łeb. W kwestii zarobków jest jednak zupełnie inaczej.

Zarobki Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej

Jak podaje portal maganer.money.pl, z dokumentów złożonych w KRS wynika, że firma Lewandowskiej zarobiła w 2017 roku 2,28 mln zł.

Zyski firmy Anny LewandowskiejZyski firmy Anny Lewandowskiej fot.KRS

Zyski firmy Anny LewandowskiejZyski firmy Anny Lewandowskiej fot.KRS

To oczywiście niemałe pieniądze. Jednak w porównaniu do zarobków Chodakowskiej, "Lewa" wypada naprawdę słabo. Spółka Bebio zanotowała w 2017 roku 22 mln zł przychodu i dokładnie 12,8 mln zysku!

Trenerka dzieli się całym zyskiem ze swoim wspólnikiem i mężem, Eleftheriosem Kavoukis. Do Anny Lewandowskiej należy 33,32% udziałów jej firmy. Te same udziały należą do dwóch wspólników Anny, czyli Pawła Ciuraja i Karola Błaszczyka.

Jesteście zaskoczeni?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.