Weronika Książkiewicz pokazała, jak wygląda po obozie Anny Lewandowskiej. "Ale cię wykończyła"

Dzisiaj kończy się obóz z Anną Lewandowską. Weronika Książkiewicz pokazała, jak wygląda po ostatnich siedmiu dniach wyczerpujących treningów.

Obóz Anny Lewandowskiej dzisiaj się kończy. Przez ostatni tydzień w Dojo Stara Wieś pod okiem trenerki ćwiczyły setki kobiet, w tym polskie gwiazdy. Nie zabrakło Zofii Ślotały, Agnieszki Woźniak-Starak i Weroniki Książkiewicz.

Weronika Książkiewicz na obozie Anny Lewandowskiej

Z okazji zakończenia obozu, Weronika Książkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widzimy jak pozuje z Anną Lewandowską. Aktorka wygląda na wyraźnie zmęczoną ale i szczęśliwą. Z resztą, o szczęściu gwiazdy mówi też post, jaki dodała do fotografii.

Aniu, myślałam co mam napisać, ale nie mogę znaleźć odpowiednich słów, które oddadzą to, co mam w tej chwili w głowie i w sercu, to co dostałam i to, co sama wywalczyłam... Dziękuje Ci za to, że jesteś , jaka jesteś i za to, czym się nieustannie dzielisz. Ps: i tak będę gadać, wiec nie daj się dłużej prosić i zarezerwuj mi całe Dojo na następny Camp
 

Pod postem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów:

Ale cię wykończyła. Mimo to, wciąż wyglądasz pięknie!
Dwie piękne kobiety!
Uwielbiam was! Nawet po treningu wyglądacie ślicznie :)

Nie zabrakło też komentarza Ani. Wszystko wskazuje na to, że trenerka jest dumna z aktorki:

Dałaś czadu, brawo!

Obóz Anny Lewandowskiej

Bilety na obóz Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś wyprzedały się w 15 minut. Uczestniczki musiały zapłacić za tygodniowy pobyt 3000 zł. W cenę wliczało się zakwaterowanie w japońskich domkach, wyżywienie, odnowa biologiczna, ubezpieczenie, opieka medyczna i prezenty od trenerki.

Chcielibyście pojechać na taki obóz?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: