Meghan Markle zapomniała się przy kamerach i zwróciła się czule do Harry'ego. Jak do niego mówi? To nagranie to hit!

Meghan Markle zapomniała, że jest w publicznym miejscu? Zwróciła się do Harry'ego w bardzo prywatny sposób.

Meghan Markle i książę Harry mieli kilka tygodni przerwy we wspólnych oficjalnych wystąpieniach. Ostatnio jednak poszli razem obejrzeć musical w teatrze. Tam księżną poniosły uczucia.

Jak Meghan Markle mówi do męża?

Meghan Markle i książę Harry poszli obejrzeć w Victoria Palace Theathre musical "Hamilton". Pieniądze ze sprzedaży biletów trafiły do fundacji, która wspiera leczenie chorych na AIDS w Afryce. Harry nawet sam zaśpiewał na scenie jedną piosenkę i ucieszył tym samym widownię.

Po spektaklu Hary i Meghan zostali poproszeni przez aktorów o pamiątkowe zdjęcie, na co chętnie przystali. Kiedy ustawiali się do fotografii, księżna stanęła przed mężem.

Tego dnia miała na nogach wyjątkowo wysokie szpilki, więc dopiero po chwili zorientowała się, że może mu zasłaniać widok. Wtedy też wyrwało jej się z ust przeurocze pytanie:

Czy wszystko widzisz, kochanie?
 

To bardzo słodkie z jej strony, jednakże Harry'ego i Meghan obowiązuje etykieta. Zgodnie z jej zasadami książęca para nie powinna okazywać sobie czułości w miejscach publicznych i w trakcie oficjalnych wystąpień.

Małżonkowie jednak coraz częściej pokazują, że nie przejmują się tym zakazem szczególnie i co jakiś czas wyrwie się im czuły gest albo słówko. I bardzo dobrze! W końcu też są tylko ludźmi, którzy bardzo się kochają!

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.