Meghan Markle i książę Harry na wakacjach. Pojechali do luksusowej willi na zaproszenie innej gwiazdorskiej pary!

Meghan Markle i książę Harry wyjechali na wakacje do Włoch. Pojechali tam na zaproszenie Georga Clooneya do jego 25-pokojowej willi.

Meghan Markle i książę Harry wyjechali na wspólne wakacje. A dokąd? Do luksusowej willi George’a Clooneya, która znajduje się we Włoszech.

Meghan Markle i książę Harry na wakacjach

Para dostała się do Włoch prywatnym samolotem, który udostępnił im również Clooney. Tym sposobem przelecieli z Londynu na tamtejsze lotnisko, gdzie w eskorcie policji udali się do posiadłości George'a i Amal

25-pokojowa willa Oleandra z XVIII wieku położona jest nad jeziorem Como. Choć znajduje się w miejscu, do którego trudno dostać się fotoreporterom, co rusz do mediów wyciekają szczegóły wyjazdu książęcej pary.

Jeśli wierzyć tym informacjom, Meghan i Amal chętnie spędzają czas nad basenem i na zabawie z bliźniętami Clooneyów. W tym czasie Harry i George stawiają na sport i grają w koszykówkę.

Skoro informatorom udaje się przekazywać kolejne newsy, może i wkrótce zobaczymy jednak jakieś zdjęcia z wakacji brytyjskiej pary. 

Przypomnijmy, że George i Amal byli zaproszeni na ślub Meghan i Harry'ego. Wiedzieliście, że tak się przyjaźnią?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>