Meghan i Harry dostali od fanki portret. Dokładnie takie mieli miny, gdy go zobaczyli

Meghan i Harry spotkali się w Dublinie z uczniami z Trinity College. Jedna z uczennic wręczyła książęcej parze przedstawiający ich rysunek.

Meghan Markle i książę Harry mają obecnie napięty grafik. Książęca para jest w trakcie dyplomatycznej podróży. Kilka dni temu odwiedzili Irlandię. Wzięli udział w garden party, a później spotkali się z uczniami z Trinity College w Dublinie. To była doskonała okazja do tego, by zamienić kilka słów z Harrym i Meghan, czy też wręczyć im prezent.

Meghan i Harry otrzymali portret

Tak też uczyniła Chloe Mullins. 19-latka namalowała szkic, który przedstawia oficjalny portret zaręczynowy Meghan i Harry'ego. Dziewczyna pochwaliła się swoim dziełem na Instagramie:

 

Pod postem opisała, jak wyglądało spotkanie z głównymi bohaterami jej rysunku:

Moja praca jedzie do Kensington Palace! To było cudowne doświadczenie, móc z nimi porozmawiać i wręczyć mój prezent. Szczerze, są naprawdę bardzo mili - napisała.

Chloe zdradziła też, że oboje byli pod ogromnym wrażeniem, kiedy zobaczyli swój portret. Harry skusił się nawet na mały żart.

Dodałaś mi więcej włosów - zaśmiał się.

Pod postem od razu pojawiły się komentarze zachwyconych internautów:

Brawo! Genialny pomysł na prezent!
Nie dziwie się reakcji Meghan i Harrry'ego. Pięknie ich narysowałaś!
Co za talent, dziewczyno! Gratulacje!

Ich reakcja mówi sama za siebie. Ten prezent szczególnie przypadł książęcej parze do gustu. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia:

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.