Wszyscy czekają na ciążę Meghan Markle. Tymczasem ona jeszcze o tym nie myśli. Powód jest dość prosty

Od ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego zagraniczne media były pewne, że niebawem na świat przyjdzie potomek pary. Ale księżna Sussex na razie o tym nie myśli. Dlaczego?

Meghan Markle i książę Harry pobrali się 19 maja. Niecały miesiąc później już rozpisywano się o jej ciąży. I to bliźniaczej! Meghan pojawiła się nawet na okładkach tabloidów. Dziennikarze byli przekonani, że świeżo upieczona księżna spodziewa się pierwszego potomka.

Meghan Markle w ciąży bliźniaczej. Okładka magazynu 'Life&Style'Meghan Markle w ciąży bliźniaczej. Okładka magazynu 'Life&Style' Screen / 'Life&Style'

Nic bardziej mylnego.

Meghan Markle na razie nie chce mieć dziecka

Plotki o ciąży okazały się nieprawdą. Meghan Markle nie spodziewa się dziecka i wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości to się nie zmieni. Jak donosi "Express", przed księżną bardzo napięty czas. Już pod koniec października będzie towarzyszyć mężowi na Invictus Games Sydney 2018. Przed Nowym Rokiem ma odwiedzić jeszcze Fidżi, Australię, Królestwo Tonga i Nową Zelandię. 

Prawdopodobnie chce uniknąć wszystkich skutków ubocznych, które wiążą się z podróżowaniem w czasie ciąży - czytamy.

Podróżowanie w pierwszych 12 tygodniach ciąży może być trudne z powodu nudności i zmęczenia. Istnieje także ryzyko poronienia. 

Meghan Markle ma już prezent dla dziecka

W 2015 r. Meghan Markle powiedziała w wywiadzie dla "Hello! Magazine", że ma już upominek dla swojego przyszłego potomka. I wcale to nie jest biżuteria przekazywana z pokolenia na pokolenie, tylko zegarek. 

Zawsze marzyłam o zegarku Cartier. Kupiłam wersję dwukolorową - powiedziała.

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.