Edyta Górniak zrobiła chorej mamie niespodziankę. Pani Grażyna była bardzo zaskoczona. Widok jej radości bezcenny!

Edyta Górniak czuwa nad mamą, która w ostatnich dniach przeszła udar. Specjalnie dla niej sprowadziła Allana, który zrobił babci niespodziankę i przyszedł z kwiatami.

Edyta Górniak przeżywa ostatnio trudne chwile. Jej mama przeszła udar i wokalistka, nie wahając się ani chwili, opuściła plan "The Voice Kids" i pojechała do szpitala. Później ogłosiła, że całkowicie rezygnuje z pełnienia roli jurorki w programie.

To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy... - pisała w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Ostatecznie w programie zastąpi ją Cleo, a ona cały czas może poświęcić opiece nad mamą.

Edyta Górniak zrobiła mamie niespodziankę

Humor pani Grażynie na pewno poprawiła niezapowiedziana wizyta ukochanego wnuka. Allan Krupa, który ostatnio przebywał na obozie militarnym, przyjechał do szpitala z bukietem kwiatów. Radość zaskoczonej babci to widok nie do opisania. Edyta wszystko nagrała na InstaStory.

 

Podziękowała też fanom za wyrazy wsparcia i życzenia zdrowia wysyłane dla jej mamy.

Tyle dobra od Was, tyle kwiatów i pięknych słów wsparcia dla mojej Mamy... Z całego serca pragnę wszystkim Wam za to podziękować. Leżałam dziś przy Niej i czytałam Wasze piękne słowa. Widzieć ją tak pokornie szczęśliwą, że jesteśmy tam wszyscy przy niej, dla niej i zdziwioną troską tylu ludzi, to widok wart poświęcenia wszystkiego.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia mamie Edyty.

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>