Edyta Górniak zrobiła chorej mamie niespodziankę. Pani Grażyna była bardzo zaskoczona. Widok jej radości bezcenny!

Edyta Górniak czuwa nad mamą, która w ostatnich dniach przeszła udar. Specjalnie dla niej sprowadziła Allana, który zrobił babci niespodziankę i przyszedł z kwiatami.

Edyta Górniak przeżywa ostatnio trudne chwile. Jej mama przeszła udar i wokalistka, nie wahając się ani chwili, opuściła plan "The Voice Kids" i pojechała do szpitala. Później ogłosiła, że całkowicie rezygnuje z pełnienia roli jurorki w programie.

To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy... - pisała w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Ostatecznie w programie zastąpi ją Cleo, a ona cały czas może poświęcić opiece nad mamą.

Edyta Górniak zrobiła mamie niespodziankę

Humor pani Grażynie na pewno poprawiła niezapowiedziana wizyta ukochanego wnuka. Allan Krupa, który ostatnio przebywał na obozie militarnym, przyjechał do szpitala z bukietem kwiatów. Radość zaskoczonej babci to widok nie do opisania. Edyta wszystko nagrała na InstaStory.

Podziękowała też fanom za wyrazy wsparcia i życzenia zdrowia wysyłane dla jej mamy.

Tyle dobra od Was, tyle kwiatów i pięknych słów wsparcia dla mojej Mamy... Z całego serca pragnę wszystkim Wam za to podziękować. Leżałam dziś przy Niej i czytałam Wasze piękne słowa. Widzieć ją tak pokornie szczęśliwą, że jesteśmy tam wszyscy przy niej, dla niej i zdziwioną troską tylu ludzi, to widok wart poświęcenia wszystkiego.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia mamie Edyty.

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (25)
Edyta Górniak zrobiła chorej mamie niespodziankę. Pani Grażyna była bardzo zaskoczona. Widok jej radości bezcenny!
Zaloguj się
 • Gość: 121

  Oceniono 19 razy 15

  Boże, jaka żenada! Czy dla Edzi wszystko jest na sprzedaż? Nie oszczędzi nawet chorej (ponoć poważnie), matki. Jak jej nie wstyd? I jeszcze tego dzieciaka wszędzie wpycha. Gdzie twoja przyzwoitość i mądrość, kobieto? Wiele piosenkarek ma dzieci, ale nigdy ich nie pokazują w brukowcach! CHRONIĄ SWOICH NAJBLIŻSZYCH! ROZUMIEJĄ SŁOWO PRYWATNOŚĆ, pani Edyto! Wiek pani zobowiązuje do bardziej odpowiedzialnych działań. Nie jest pani chyba głupiutką nastolatką? Współczuję jej mamie, Allanowi i innym jej bliskim.

 • Gość: frugra

  Oceniono 15 razy 13

  Nie ma to jak ustawka i relacja ze szpitala

 • Gość: Kasa

  Oceniono 17 razy 11

  Alanek nie wygląda na normalnego chłopca.

 • Gość: dno i wodorosty

  Oceniono 10 razy 10

  Ta znowu wszystko pod publiczkę, nie mogła po prostu przyprowadzić wnuka do babci? cała Polska teraz ma się wzruszać jakaż to ona wspaniała i ma dobre serduszko, co za dno

 • Gość: Zzz

  Oceniono 8 razy 8

  Co to za niespodzianka, ze wnuk odwiedził babcie i przyniósł kwiaty, To powinno być normalne zachowanie wnuka, który powinien odwiedzić chora babcie, a nie robić z tego show i jacy da dobrzy. Nie mogę pojąć zachowania tej pseudocebrytki.

 • Gość: Filip

  Oceniono 6 razy 6

  Szkoda, ze dziadkow od strony bylego meza tak potraktowal. Ex byl jaki byl, ale co do tego ma babcia i dzuadek, z ktorymi wczesniej spedzal czas? Chore. Ona go zamknela w zlotej klatce, wybrala kogo ma lubic, kochac... super, ze kocha syna, ale to juz jest taka chora, zaborcza milosc.

 • Gość: AB

  Oceniono 5 razy 5

  Dziadkowie ze strony Darka - to dla was wskazówka. Pochorujcie się (najlepiej cięźko), to ta patologiczna kobieta od razu sobie o Was przypomni. Bo relacja ze szpitala na instagramie to jest naprawdę "coś". A i wnuk z kwiatami pocałuje "do zdjęcia".

 • Gość: elanek

  Oceniono 5 razy 5

  przecież to jest "PARCIE" Edyty na szkło. to jest chore i to bardzo

 • Gość: tak mi przykro

  Oceniono 5 razy 5

  Może będę brutalne ale jak mama będzie umierać (czego życzę jak najpóźniej) to też będzie wstawiała zdjęcia ? Czy tu dopiero jest granica w tym obnażaniu się a przy okazji mamy .W udowodnieniu wszystkim naokoło jaką się jest wspaniałą córką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX