Monika Zamachowska pokazała wyciąg z konta. Pochwaliła się zarobkami syna

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie, ile zarobił jej syn za udział w serialu. Dumna mama na dowód pokazała zdjęcie z wyciągu bankowego.

Monika Zamachowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje zdjęcia z rodzinnych spotkań, wycieczek. Na Instagramie dziennikarki pojawią się też fotografie jej syna, 17-letniego Tomasza Davida Malcolma.

 

Monika Zamachowska pokazuje wyciąg z konta

Tym razem Monika Zamachowska nie pokazała syna, lecz jego zarobki. Prezenterka TVP2 jako dumna matka pochwaliła się, że jej syn zarobił jedne z pierwszych pieniędzy w swoim życiu i to za rolę w serialu.

To drugi prawdziwy zarobek mojego syna. Pierwszy był większy: za pracę przy roznoszeniu ulotek, ale to była prawdziwa rola serialowa, więc odnotowuję. Brawo, synu! #dumnamatka #syn #zarabia #i #sięuczy #brawo #taktrzymać - napisała pod zdjęciem.
 

Wśród komentarzy pod zdjęciem pojawiło się pytanie, w którym serialu będzie można zobaczyć syna Zamachowskiej. Niestety dziennika nie odpowiedziała. 

Monika Zamachowska dumna z syna

To nie pierwszy raz, kiedy Monika Zamachowska chwali się sukcesami syna. Jakiś czas temu opublikowała na Instagramie post, w którym poinformowała, że Tomasz dostał prestiżowe stypendium do Virgin Atlantic Flying Academy na Florydzie. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.