Zamachowska przekroczyła granice dobrego smaku? Pokazała na Instagramie zdjęcia grobów swojej rodziny i bliskich męża

Monika Zamachowska opublikowała na Instagramie zdjęcia nagrobków swojej rodziny i bliskich męża, Zbigniewa Zamachowskiego. Internauci nie pozostawili tego bez krytyki.

Monika Zamachowska z okazji świąt Wielkanocnych postanowiła odwiedzić groby najbliższych. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęciami z cmentarza podzieliła się na Instagramie. Dziennikarka na swoim profilu opublikowała kolaż z fotografiami nagrobków swoich dziadków oraz ojca i syna Zbigniewa Zamachowskiego z jego poprzedniego małżeństwa z Anną Komornicką.

Moi ukochani dziadkowie z Kalisza. Tata Zbyszka w Brzezinach. R.I.P. Wielki Piątek. Pamiętamy. Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz - napisała obok zdjęć Monika Zamachowska.

Pod postem pojawił się komentarz oburzonego internauty.

Jak można robić zdjęcia grobów swoich bliskich i wrzucać na portale społecznościowe?! Granica absurdu została przekroczona! Niech się lepiej pani zastanowi nad swoim zachowaniem, bo są rzeczy których robić nie przystoi.

Jak myślicie, czy granice pokazywania prywatności w mediach społecznościowych zostały przekroczone?

AG

Zbigniew Zamachowski pozuje z Moniką. Nagle odwraca się i mówi: Będą komentarze, że...

Więcej o:
Komentarze (29)
Monika Zamachowska pokazała na Instagramie zdjęcia grobów swojej rodziny i bliskich męża, Zbigniewa Zamachowskiego. Internauci skrytykowali to
Zaloguj się
 • Tamara Jagoda

  Oceniono 30 razy 22

  A w czym są gorsze groby bliskich od gołych cycków i półdupków, których pełno również na
  instagramie ? Jakaś mania dzielenia się prywatnością - to fakt. Ale motyw, jak motyw :)

 • zenoewa

  Oceniono 35 razy 19

  O jakie granice chodzi ? Przyzwoitości ? A co jest nieprzyzwoite w płycie nagrobnej ? Absurdu ? czy grób to absurd ? A opluwanie rodziny przez media, że nie postawiła nagrobka jest w porządku ?

 • mr.creosote

  Oceniono 25 razy 11

  W Polsce śmierć nadal jest tematem tabu. Tak, jakby nie istniała. Wynika to z pewnością z doktryny katolickiej. Gdyby pozwolić Polakom oswoić się ze śmiercią, zmalałby się strach przed nią. A w konsekwencji KK zmniejszyłby siłę oddziaływania na swoje "owieczki".

 • najprzewielebny

  Oceniono 9 razy 7

  ja pyerydole!!!! Jakie problemy sobie gazeto wynajdujesz...Ja rozumiem, że część społeczeństwa to idioci i takie wiadomości są dla nich ok, ale po aką cholere to roztrząsać i o tym pisać? żeby ta reszta też miała tak samo napstrane we łbach? No chyba, że już wszyscy tak myślą to wtedy pozostaje jedynie wyprowadzka do Korei Polnocnej. Tam nie ma takich problemów, martwisz się tylko czy przeżyjesz do jutra i ew czy kula od razu, czy może tortury. Tam życie jest proste chociaz tam tez trzeba wychwalac wodza i traf chciał tez takiego "ostro wyrosnietego"

 • Oceniono 8 razy 6

  w internecie jest wsxystko, wrzucany jest sex, bicie kolezanek to co zlego w grobach? Nigdzie ludzie juz granic nie znajduja.

 • dodosdontquack

  Oceniono 11 razy 5

  Co w tym zlego, ze pojechali na groby zamiast jak typowe polskie malzenstwo siedziec przed telewizorem i zrec? Pokazala dobry przyklad. Kobieta jest wyjatkowo w porzadku. Meza ma po innej - zdarza sie.

 • pumpernik

  Oceniono 6 razy 4

  A po co wy ją pokazujecie?

 • sabriel

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie nie takie rzeczy wrzucają i nikt się nie burzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX