Książę Louis ma za sobą pierwszą sesję. Jedno zdjęcie tak spodobało się Kate, że poprosiła o jego publikację w sieci. Jest cudne!

W poniedziałek pokazano oficjalne zdjęcia księcia Louisa z jego chrztu. Teraz Pałac zdecydował się na publikację dodatkowej fotografii, bo bardzo spodobała się księżnej Kate. Nie dziwimy się!

9 lipca odbył się chrzest księcia Louisa, trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Pałac Kensington pokazał oficjalne zdjęcia z sesji zdjęciowej. Widzimy na nich m.in. wszystkie "royal babies" i szczęśliwych rodziców.

>>> KSIĄŻĘ LOUIS - ZOBACZ OFICJALNE ZDJĘCIA Z CHRZTU <<<

Pokazano nowe zdjęcie księcia Louisa i księżnej Kate 

Po uroczystości chrztu zrobiono rodzinie królewskiej zdjęcia, które już podbijają serca internautów. Na instagramowym profilu Pałacu Kensington pokazano właśnie nową fotografię, na której widzimy małego księcia i księżną Kate.

Księżna i książę chcieli pokazać dodatkowe zdjęcie zrobione po chrzcie księcia Louisa. Mają nadzieję, że każdemu spodoba się to urocze zdjęcie, tak jak spodobało się im - czytamy w opisie zdjęcia.
 

Nie dziwimy się, że wybrano właśnie to zdjęcie. Książę Louis jest na nim "do schrupania!" :) 

Fotograf o sesji zdjęciowej księcia Louisa 

Autorem zdjęć z chrzcin jest Matt Holyoak, który zdradził, że rodzina królewska była w znakomitych nastrojach. 

Jestem zaszczycony, że mnie poproszono o zrobienie oficjalnych zdjęć na chrzcie księcia Louisa, dzięki czemu mogłem z pierwszej ręki doświadczyć tak radosnej atmosfery. Wszyscy byli bardzo zrelaksowani i w dobrych humorach, więc to była sama przyjemność. Mam nadzieję, że udało mi się uchwycić choć część tej radości na zdjęciach - powiedział.

Zdjęcia są cudne, prawda?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.