Tabloid ujawnia, ile Meghan wydała już na ubrania. Książę Karol nie jest zachwycony. "Czuje się jak bankomat"

Maghan Markle ma drogi gust. Wydała już na ubrania milion dolarów, a książę Karol czuje się podobno "jak bankomat".

Meghan Markle zachwyca swoimi strojami. Nie są one jednak tanie. Książę Karol, który wspiera i utrzymuje swoje dzieci i wnuki od czasu zaręczyn Meghan i Harry'ego wydał milion dolarów na samą garderobę Meghan. Księżna Sussex kolekcjonuje coraz więcej ubrań, głównie od znanych projektantów. Widać to chociażby po jej ostatnim oficjalnym wyjeździe do Irlandii, gdzie każdego dnia prezentowała aż dwie kreacje. 

Meghan Markle powinna uczyć się oszczędności od księżnej Kate

Suma, którą książę Karol wydaje na ubrania Meghan, robi jeszcze większe wrażenie  jeśli weźmiemy pod uwagę, że można wyglądać elegancko za o wiele mniejsze pieniądze. Doskonałym przykładem jest tu garderoba księżnej Kate, która słynie ze swojej oszczędności: chętnie nosi ubrania z sieciówek, a droższe stroje zakłada kilka razy.

Meghan Markle wydaje krocie na stroje

Tylko w czerwcu Meghan Markle pojawiła się na oficjalnym spotkaniu z Elżbietą II  w pelerynie Givenchy za 18 tys. dol [ok. 67 tys. zł - red.] - podaje portal Life & Style.

Meghan Markle, Elżbieta IIMeghan Markle, Elżbieta II Peter Byrne / AP / AP

Później podczas ślubu kuzynki księcia Harry'ego zachwyciła nieco tańszym strojem. Zwiewna, biała sukienka w błękitne wzory, którą zaprojektował Oscar de la Renta, kosztowała ok. 5490 dol, czyli w przeliczeniu ponad 19 tys. zł.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Geoff Robinson Photography/ EAST NEWS

Książę Karol czuje się jak chodzący bankomat

Nie jest tajemnicą, że Meghan jest ulubienicą księcia Karola. Syn Elżbiety II wymyślił dla Meghan nawet pieszczotliwe przezwisko, stanął też w jej obronie, kiedy dawny przyjaciel Diany obraził jej rodzinę. Jednak wydatki Meghan doprowadzają Karola do szału.

Książę Karol czuje się jak chodzący bankomat i jest tak zirytowany, że planuje przeprowadzić poważną rozmowę z Meghan i Harrym na temat wydatków -  zdradza informator portalu Life & Style.

Która księżna ma lepszy styl? Księżna Kate czy Meghan?

AG

Książę Harry i Meghan Markle nie podpisali intercyzy. Są tak zakochani, że nie biorą pod uwagę rozstania

Więcej o: