Beyonce jest w trzeciej ciąży? Na koncercie wykonała charakterystyczny gest. Zdjęcia paparazzi jeszcze podsycają plotki

Beyonce jednym gestem wywołała plotki o swojej kolejnej ciąży. Na kilkusekundowym nagraniu widać, jak gwiazda głaszcze swój brzuch. Są też zdjęcia paparazzi, które potwierdzają tę hipotezę

Czy 36-letnia Beyonce znów jest w ciąży i urodzi czwarte dziecko? Plotki o ciąży gwiazdy pojawiły się jakiś czas temu. Jednak ani ona sama, ani Jay Z oficjalnie nie potwierdzili tych spekulacji. Fani piosenkarki dopatrzyli się jednak oznak ciąży i nie chodzi tylko o zaokrąglony brzuch Beyonce.

Beyonce znów jest w ciąży?

Fani wypatrzyli, że podczas koncertu w Rzymie piosenkarka w czasie wykonywania jednej z piosenek gładziła się dłonią po brzuchu i uśmiechała do tłumu. Kilkusekundowe nagranie sprawiło, że internet aż zaczął huczeć na temat plotek o tym, że artystka znów zostanie mamą. 

Film być może nie wywołałby takiego zamieszania, gdyby nie to, że w podobny sposób w 2011 roku Beyonce ogłosiła swoją pierwszą ciążę podczas gali MTV Video Music Awards

Beyonce przyłapana przez paparazzi

Paparazzi przyłapali również artystkę, jak spaceruje ubrana w długą zwiewną suknię. Odcinana pod biustem czerwona suknia w zebry od Dolce & Gabbana podkreśliła kształty piosenkarki, a brzuch wygląda w niej na zaokrąglony. 

BEYONCE W SUKNI PODKREŚLAJĄCEJ BRZUCH. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Tego, czy plotki o ciąży artystki są prawdziwe, dowiemy się pewnie niebawem.

AG

Zobacz wideo