Beyonce podczas koncertu w Warszawie poprosiła o jeden polski produkt. Mniam!

Jak dowiedziało się Party.pl, Beyonce wcale nie miała wygórowanych zachcianek podczas koncertu w Warszawie. Gwiazda chciała, by organizatorzy załatwili jej... polskie truskawki!

Koncert Beyonce i Jaya-Z odbył się w minioną sobotę w Warszawie. Wcześniej rozpisywano się, że Beyonce ma bardzo wygórowane zachcianki przed swoimi występami. Jednak, jak donosi Party.pl, tym razem wcale tak nie było.

Czego zażądała Beyonce przed koncertem w Warszawie?

Okazuje się, że Beyonce poprosiła organizatorów o polskie truskawki! Ponoć gwiazda w trakcie koncertu i po nim wręcz zajadała się owocami z naszych polskich pól. Zaskakujące, prawda? :)

Zachcianki Beyonce i koncert na Stadionie Narodowym

Osoba, która pracuje z Beyonce przy jej trasach koncertowych, zdradziła, że diva ma naprawdę dziwne zachcianki. Przykłady? Jej współpracownicy muszą chodzić w ubraniach, które są ze 100-procentowej bawełny. Garderoba musi być cała w bieli, a w środku muszą stać skórzane sofy. Deski w toalecie mają być wymienione na nowe, a papier toaletowy musi mieć kolor... czerwony. Więcej przeczytacie tutaj: ZACHCIANKI KONCERTOWE BEYONCE. 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.