Sztab Beyonce zachwycony Polską! Mimo wpadki stylistka artystki opublikowała wyjątkowy post na Instagramie

Zerina Akers, stylistka Beyonce, na swoim InstaStory wyraziła podziw dla polskich fanów i organizatorów koncertu OTR II. "Każdy artysta powinien tu wystąpić" - napisała.

Koncert Beyonce i Jaya-Z w Polsce za nami. Ich występ na Stadionie Narodowym w Warszawie wywołał euforię wśród polskich fanów artystów. Publiczność tego wieczoru dopisała wyjątkowo, stadion był wypełniony po brzegi, a sami widzowie show bawili się fantastycznie. 

Zagorzałość polskich fanów oraz oprawa koncertu została doceniona przez stylistkę artystki, Zerinę Akers, która na swoim Instastory opublikowała "pochwalny post".

Stylistka Beyonce zachwycona polskimi fanami

Polska była jednym z najlepszych show bez dwóch zdań. Publiczność zrobiła widowisko. A organizacja i koordynacja zmiotła nas totalnie. Każdy artysta powinien tu wystąpić - napisała Akers.

Post Zeriny Akres, styliski Beyonce, po koncercie w WarszawiePost Zeriny Akres, styliski Beyonce, po koncercie w Warszawie Screen / Instagram / Zerina Akers

Wpadka na koncercie Beyonce w Warszawie

Warto wspomnieć, że koncertu pary w Polsce nie obył się bez organizacyjnej wpadki. Zawiodła scena. Pod koniec dwugodzinnego show, Beyonce i jej mąż, Jay-Z, śpiewali na podwyższonej platformie, gdzie utknęli. Ostatecznie piosenkarka, która słynie ze swojego perfekcjonizmu, przez awarię musiała schodzić po drabinie (więcej na ten temat TUTAJ). Wygląda jednak na to, że ten drobny szczegół nie przeszkodził w pozytywnym odbiorze naszego kraju. 

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.