Zagraniczne media piszą o wpadce Beyonce w Polsce. Nie obyło się bez żartów

Beyonce dała koncert w sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podczas jej występu doszło do awarii i piosenkarka musiała zejść z wysokiej platformy po drabinie. Teraz piszą o tym zagraniczne media.

Sobotni koncert Beyonce był ogromnym wydarzeniem. Okazuje się, że o show gwiazdy w naszym kraju było głośno na całym świecie. Wszystko za sprawą małej awarii, w wyniku której Beyonce i jej mąż Jay-Z musieli schodzić z podwyższonej platformie po drabinie.

O  Beyonce na drabinie pisze cały świat 

Teraz o całej sprawie piszą zagraniczne media m.in. CBS NEWS. 

Portal powołuje się na słowa jednej z fanek, która na swoim Twitterze napisała:

Polska ma długą historię ludzi, który robią pewne rzeczy w sposób niekonwencjonalny, aby osiągnąć sukces. Dziś dołącza do nich Beyonce, która opuściła sceną
używając drabiny. 

Zagraniczne media: Polacy mogli dłużej nacieszyć się Beyonce 

O wpadce polskich organizatorów napisał również portal People Music. W artykule nie znajdziemy jednak złośliwości, choć ten napisany jest w humorystycznym tonie. People Music donosi bowiem, że dzięki temu incydentowi polscy fani mogli kilka minut dłużej cieszyć się obecnością gwiazdy. 

"The Mirror" podkreśla natomiast, że takie zejście dla Beyonce musiało być sporym przeżyciem. Artykuł znów zwraca uwagę na polskich fanów - tym razem dodając, że ci byli oszołomieni takim obrotem sprawy. 

Całą sytuację w zabawny sposób opisał również brytyjski Huffington Post. Natomiast portal Elite Daily przypomniał, że to nie jedyna wpadka Beyonce  podczas publicznych występów. Na koncercie w Montrealu włosy gwiazdy wkręciły się w wiatrak. 

 

AG

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.