Doda znalazła idealną willę. Może w niej nie zamieszkać przez... Agnieszkę Woźniak-Starak

Doda znalazła idealne mieszkanie dla siebie i Emila. Jednak problemem może być sąsiedztwo Agnieszki Woźniak-Starak, która w tamtej okolicy ma własną willę.

Doda wychodząc za Emila Stępniam rozpoczęła nowy rozdział w życiu. Nic więc dziwnego, że piosenkarka chce całkowicie odciąć się od przeszłości, czego efektem ma być zmiana miejsca zamieszkania. 

Doda szuka nowego lokum

Póki co Doda i Emil mieszkają u wokalistki. Jej lokum jest jednak dla nich za małe i przywołuje zbyt wiele wspomnień, bo  gwiazda mieszkała w nim ze swoimi wcześniejszymi partnerami. Dlatego Doda zaczęła szukać nowego mieszkania. Jak informuje Fakt, jej poszukiwania zakończyły się sukcesem, bo znalazła niemal idealną willę w  Konstancinie-Jeziornej.

Willa Dody jest prawie idealna. Piosenkarka ma jednak jedno "ale"

Dlaczego niemal idealną? Bo choć willa jest odpowiedniej wielkości, w świetnym standardzie i położona w pięknej okolicy, to ma nieodpowiednich dla Dody sąsiadów. W pobliżu mieszka Agnieszka Wożniak-Starak z mężem Piotrem

Piosenkarka jest więc rozdarta i ciągle nie podjęła decyzji. 

Na razie zwodzi agenta nieruchomości i nie daje ostatecznej decyzji - podaje informator "Faktu". 

Konflikt Dody z Agnieszką Woźniak-Starak

Nie od dziś wiadomo, że piosenkarska nie lubi się z prezenterką "Dzień Dobry TVN". Ten konflikt trwa już od około 3 lat. Miedzy paniami w tym czasie doszło do tak wielu sporów, że aż trudno się w nich połapać. Agnieszka Woźniak-Starak podczas programu "Na językach" szczegółowo omawiała życie prywatne rodziców Rabczewskiej. Dodzie i jej rodzicom nie spodobał się taki obrót sprawy. Później na gali  "Niegrzeczni 2014" między obiema kobietami doszło do rękoczynów. Sprawa trafiła na drogę sądową. Ze względu na znikomą szkodliwość społeczną ostatecznie została jednak umorzona.

Co zrobi Doda?

Teraz Doda musi odpowiedzieć sobie na pytanie, jak bardzo przeszkadza jej sąsiedztwo Agnieszki Woźniak-Starak. Może to idealny moment, by obie panie w końcu zawarły rozejm? W końcu Doda już jakiś czas temu mówiła, że mogłaby się pogodzić z dziennikarką, ale pod pewnym warunkiem

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.