Sołtysik w "DD TVN" obraził Nawałkę. Nie powstrzymał się od prostackiego komentarza. "Oj, to poleciałeś grubo"

Andrzej Sołtysik w środowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" nie powstrzymał się od komentarza, co myśli o trenerze reprezentacji Polski. Nazwał go "głąbem".

Po wtorkowym meczu Polska-Senegal emocje nie opadają, a kibice nie ukrywają, że mają żal do piłkarzy. W środowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" oberwało się także trenerowi Adamie Nawałce, którego obraził na wizji prowadzący Andrzej Sołtysik.

Adam Nawałka nazwany "głąbem" w "Dzień Dobry TVN"

Prezenter popuścił hamulce podczas rozmowy z zaproszonym gościem do kącika kulinarnego. Pani, która przygotowywała placuszki z kapusty, zapytała żartobliwie:

Kto jest głąbem dzisiaj?

Na co odpowiedział jej gospodarz programu:

Człowiek w okularach, bardzo dobrze ubrany, zaczeska na bok, siwe włosy, o imieniu Adam - wypalił.

Żart rozbawił tylko Sołtysika, który z dumą rozglądał się na boki i patrzył na reakcję osób w studiu.

Oj, to poleciałeś grubo - skomentował ktoś, prawdopodobnie Anna Kalczyńska.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Na Twitterze pojawiły się komentarze, że już zaczął się hejt na Polaków, a Sołtysik zaprezentował bardzo niski poziom.

Andrzej Sołtysik przeprasza Adama Nawałkę

Andrzej Sołtysik na drugi dzień przeprosił za swoje zachowanie. Przy okazji rozmowy o tym, że powinniśmy uważać, co mówimy przy dzieciach i co mówimy o innych, przyznał się, że postąpił niestosownie. 

Muszę przeprosić i powiedzieć, że wczoraj zachowałem się niestosownie używając zbyt emocjonalnego zaangażowania i wyrwało mi się, to co się wyrwało, niestety. Dlatego z tego miejsca chciałbym przeprosić pana trenera - mówił ze skruszoną miną.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy Andrzej Sołtysik pokazał brak wyczucia i klasy. Już od pewnego czasu widzowie "DD TVN" komentują jego zachowanie. Nie są zachwyceni jego pracą, bo ma "zero wyczucia dziennikarskiego" i "często gada od rzeczy". Niektórzy uważają, że jest "bardzo irytujący" i nie pasuje do formatu programu, a także zwracają się do produkcji o zwolnienie go z programu.

"Dzień Dobry TVN". Widzowie nie chcą Andrzeja Sołtysika w roli prowadzącego. Mają pomysł, kto go może zastąpić

Jak oceniacie jego zachowanie?

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

AW