"Dzień Dobry TVN". Widzowie nie chcą Andrzeja Sołtysika w roli prowadzącego. Mają pomysł, kto go może zastąpić

Andrzej Sołtysik nie sprawdza się już w roli prowadzącego "Dzień Dobry TVN"? Widzowie uważają, że powinien odejść z programu.

Na oficjalnym profilu "Dzień Dobry TVN" wywiązała się dyskusja na temat jednego z prowadzących, Andrzeja Sołtysika. Widzowie programu nie są zachwyceni jego pracą, bo ma "zero wyczucia dziennikarskiego" i "często gada od rzeczy". Niektórzy uważają, że jest "bardzo irytujący" i nie pasuje do formatu programu.

Andrzej Sołtysik w "DD TVN"

Zamieńcie Sołtysika na kogokolwiek. Psuje cały program. Zero wyczucia dziennikarskiego, gada od rzeczy.

Chętnie dołączę się do prośby zmiany pana Sołtysika. Jest wybitnie irytujący. Zupełnie nie pasuje do tego formatu programu - czytamy na Facebooku.

Także pod postami z innych dni pojawiają się nieprzyjemne komentarze pod adresem nie tylko Sołtysika, lecz także i Anny Kalczyńskiej. Tak było np. 7 czerwca, kiedy z zaproszoną panią doktor prowadzili rozmowę na temat codziennej pielęgnacji skóry. Przerywali swojemu gościowi oraz miało się wrażenie, że traktowali ją z góry.

Sołtysik i Kalczyńska to porażka. Jaka tv, takie programy - pojawiło się pod postem na Facebooku.

Bartek Jędrzejak zamiast Andrzeja Sołtysika w "Dzień Dobry TVN"

Na jego miejscu widzą pogodynka "DD TVN", Bartka Jędrzejaka. Ujął ich swoim swobodnym stylem bycia i tym, że zaraża pozytywną energią. Ten komentarz jest na to potwierdzeniem:

To nie jest zły pomysł, żeby Pan Bartek Jędrzejak prowadził "DD TVN". Jest bardzo sympatycznym człowiekiem i zaraża widza pozytywną energią. Z Darią Ładochą świetnie prowadzi "Pogodną Kuchnię", więc w roli prowadzącego też byłby idealny, bo nieraz przeprowadzał wywiady i chce się go słuchać. Widać profesjonalizm.

 

Jak widać widzowie są pewni swojego zdania i wygląda na to, że ich akcja zamienienia Andrzeja Sołtysika dopiero się rozkręca. Zgadzacie się z nimi? Myślicie, że pogodynek rzeczywiście pasowałby w roli prowadzącego?

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA