Magda Gessler zaatakowana podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji"? Mamy komentarz policji

Według "Expressu Ilustrowanego" w środę wieczorem Magda Gessler miała zostać zaatakowana i musiały interweniować trzy patrole policji. Mamy komentarz w tej sprawie.

Magda Gessler aktualnie jest w trakcie kręcenia 18-stego już sezonu "Kuchennych rewolucji". Jednak jak donosi "Express Ilustrowany", w środę wieczorem podczas finałowej kolacji doszło do nieprzyjemnego incydentu. 

Restauratorka przeprowadzała rewolucję w restauracji Włoszczyzna w Łodzi. Podczas finałowej kolacji, gdy Gessler nagrywała przed wejściem do lokalu, zdaniem portalu podbiegło do niej dwóch napastników.

Mężczyźni w wieku ok. 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów - czytamy.

Restauratorka miała ukryć się w pobliskiej bramie, a ekipa "Kuchennych..." zadzwoniła po policję. Według portalu interweniowały aż trzy patrole, a jeszcze tego samego dnia napastnicy zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Ze zdobytych przez nas informacji wynika, że Magda Gessler nie została zaatakowana, a interwencja przy ul. Piotrowskiej 16 dotyczyła zakłócania ciszy i spokoju przez osoby zgromadzone przed lokalem. 

OG