Magda Gessler zaatakowana podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji"? Mamy komentarz policji

Według "Expressu Ilustrowanego" w środę wieczorem Magda Gessler miała zostać zaatakowana i musiały interweniować trzy patrole policji. Mamy komentarz w tej sprawie.

Magda Gessler aktualnie jest w trakcie kręcenia 18-stego już sezonu "Kuchennych rewolucji". Jednak jak donosi "Express Ilustrowany", w środę wieczorem podczas finałowej kolacji doszło do nieprzyjemnego incydentu. 

Restauratorka przeprowadzała rewolucję w restauracji Włoszczyzna w Łodzi. Podczas finałowej kolacji, gdy Gessler nagrywała przed wejściem do lokalu, zdaniem portalu podbiegło do niej dwóch napastników.

Mężczyźni w wieku ok. 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów - czytamy.

Restauratorka miała ukryć się w pobliskiej bramie, a ekipa "Kuchennych..." zadzwoniła po policję. Według portalu interweniowały aż trzy patrole, a jeszcze tego samego dnia napastnicy zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Ze zdobytych przez nas informacji wynika, że Magda Gessler nie została zaatakowana, a interwencja przy ul. Piotrowskiej 16 dotyczyła zakłócania ciszy i spokoju przez osoby zgromadzone przed lokalem. 

OG

Więcej o:
Komentarze (105)
Magda Gessler zaatakowana podczas kręcenia "Kuchennych..."? Mamy komentarz policji
Zaloguj się
 • staefun

  Oceniono 69 razy 37

  "Restauratorka przeprowadzała rewolucję w restauracji Włoszczyzna w Łodzi."
  -
  I co w tym dziwnego? Jak się przeprowadza rewolucję to są rozruchy, zamieszki, dekapitację mogą zrobić nawet albo co najmniej za doczepione kudły wytargać.
  Rewolucjonistka powinna się z tym liczyć - prężyć odważnie tłustą rewolucyjną pierś na barykadzie a nie chować się tchórzliwie w bramie.

 • Gość: Smerfetka

  Oceniono 53 razy 23

  Mi za to nie podoba się że w kuchennych coraz bardziej są pokazywane prywatne brudy właścicieli niż zmiana czy jedzenie, mam wrażenie ż od jakiś 2 szonów jest jeden schemat i odcinki wyglądają dość podobnie i trochę już to się nudzi

 • wiezet

  Oceniono 28 razy 20

  Nieważne jak, ale mają o mnie gadać..... Bo jak przestaną , to o mnie zapomną...........

 • shtalman

  Oceniono 44 razy 20

  Co się nie robi dla podniesienia słupków oglądalności

 • kemotkemot

  Oceniono 26 razy 12

  kolejna ustawka kudlatego garkotluka, 18 sezonow wiec ogladalnosc spada

 • Rafal Prusakiewicz

  Oceniono 10 razy 10

  Ta stara krowę powinni wysłać do Afryki centralnej i niech tam robi sobie rewolucje, wyjątkowo paskudny stary babsztyl, nie wiem jakim trzeba być kretynem żeby oglądać to stare obleśne dziwadło, kibicuje napastnikom

 • evoque01

  Oceniono 12 razy 10

  Najsmieszniejsze jest to, że Ci ktorzy po niej tu jada znaja najwiecej szczegolòw z jej programow. Masochisci jacys, nie lubia i ogladaja a na dodatek wchodza na stronę o niej i jeszcze komentuja. Dziwny naród z nas. Inna sprawa że bez poczucia smaku jak Włosi czy Francuzi majac jedna z lepszych kuchni na świecie.

 • Gość: SuperGość

  Oceniono 9 razy 9

  No i wreszcie doigrała się za swoje chamstwo. Nigdy w życiu nie poszedłbym do żadnej z jej knajp.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX