Księżna Meghan zauważyła w tłumie swoją dawną nauczycielkę aktorstwa. Jej reakcja? Widać, że nie zapomniała o korzeniach!

Podczas przejażdżki dorożką po ślubie, księżna Meghan rozpoznała w tłumie swoją dawną nauczycielkę aktorstwa.

Zanim księżna Meghan poślubiła księcia Harry'ego, pracowała jako aktorka. Pojawiła się m.in. w programie "Deal or No Deal" czy filmie "Twój na zawsze". Jednak największą sławę przyniosła jej rola Rachel Zane w hitowym serialu "W garniturach", którym grała od samego początku. Kiedy Meghan zaręczyła się z księciem Harrym, zrezygnowała z kariery aktorskiej. Jednak w dniu jej ślubu, te dwa światy zderzyły się ze sobą, kiedy w tłumie dostrzegła niespodziewanego gościa.

Po ceremonii w kaplicy świętego Jerzego w zamku Windsor, szczęśliwa para nowożeńców przejeżdżała dorożką przez Londyn. Nie mieli jednak pojęcia, że stacja ITV News, zaprosiła dla nich kogoś wyjątkowego.

Gigi Perreau była gwiazdą filmową lat 40-stych, a w liceum uczyła Meghan Markle aktorstwa. Kiedy dorożka zbliżała się do nich, Perraeu zastanawiała się, czy księżna ją rozpozna. I miała rację! Alex Beresford, prezenter pogody w ITV, dodał na Twittera wideo, na którym widać reakcję Meghan, kiedy spojrzenia jej i Perreau się spotkały.

O mój Boże! - powiedziała, a książę Harry odwrócił się, żeby zobaczyć, co wzbudziło takie emocje u księżnej.

Perreau była wyraźnie zachwycona! Widać, że księżna nie zapomniała o swoich korzeniach. W sumie jej nauczycielka mogła mieć duży wpływ na to, gdzie jest teraz!

OG

_____________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA