Agnieszka Hyży komentuje wygląd Meghan Markle na ślubie. To wcale nie suknia zwróciła jej uwagę. "Zaplanowane czy przypadek?"

Meghan Markle postawiła na bardzo skromną suknię ślubną i prostą fryzurę. To właśnie na jej uczesanie zwróciła uwagę Agnieszka Hyży.

Dla wielu osób suknia ślubna Meghan Markle okazała się zaskoczeniem. Kreacja zaprojektowana przez Clare Waight Keller, dyrektor artystyczną francuskiego domu mody Givenchy, była bardzo prosta i pozbawiona wszelkich ozdób. Równie skromna była fryzura panny młodej. Zagraniczni komentatorzy zauważają, że czesząc się w zwykłego koczka, Meghan złamała królewską tradycję.

Do tej pory panny młode, m.in. księżna Kate i królowa Elżbieta, zakładały tiary na luźno puszczone fale włosów (...). Meghan jednak zebrała je w niski koczek i odsłoniła bardzo naturalnie umalowaną twarz - komentuje amerykański "Vogue".

Agnieszka Hyży, która prowadzi swój serwis ślubny Wedding.pl, to właśnie na fryzurę zwróciła największą uwagę.

Warto zwrócić uwagę na fryzurę. Wygląda, jakby Meghan sama się czesała. Widać wychodzące włoski, brak tony lakieru. Kolejny dowód na to, że skromność i normalność wygrywa. Zaplanowane czy przypadek?

 

Naszym zdaniem - zaplanowane. Meghan postawiła na prostą suknię, delikatny makijaż i zwyczajną fryzurą. Wszystko jest tu spójne i przemyślane. I oczywiście nie każdemu musi się podobać. Fani królewskiego przepychu mogą czuć się rozczarowani. A Wam jak się podoba?

WJ