Jeszcze przed rozpoczęciem ślubu internauci wiedzieli, kto wyglądał najlepiej. "Amal Clooney skradła show". Jest też jedno "ale"

Amal Clooney, zdaniem wielu, skradła show wśród gości na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Faktycznie wyglądała najlepiej?

Amal Clooney i George Clooney mieli to szczęście, żeby znaleźć się na liście gości  ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Małżonkowie swoim pojawieniem się na uroczystości wywołali niemałe poruszenie, a wybitna prawniczka z miejsca została okrzyknięta najlepiej ubraną kobietą. I to całkowicie zasłużenie, bo w koktajlowej, musztardowej sukience projektu Stelli McCartney stanowiła jak zwykle uosobienie klasy i niewymuszonej elegancji.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Twitter zalała fala pozytywnych komentarzy:

Amal zdobywa nagrodę dla najlepiej ubranego gościa

Amal skradła show, wygląda niesamowicie!

Amal wygrywa!

Niektórzy zwrócili jednak uwagę, że pani Clooney pozwoliła sobie na zbyt duży dekolt. Etykieta królewska wymaga, by kobiece stroje były skromne i faktycznie wszystkie większość pań dostosowała się do tego wymogu.

Amal Clooney

Choć niektórzy mówią o niej jako o "żonie George'a Clooneya", Amal jest przede wszystkim wybitną prawniczką, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym oraz prawach człowieka. Po tym jak zdobyła wykształcenie prawnicze na Uniwersytecie w Nowym Jorku, praktykowała m.in. w sądach międzynarodowych w Hadze. Po ślubie z Clooneyem nie zarzuciła swojej zawodowej działalności.

WJ