Julianne Moore ponownie chwali Joannę Kulig! Postawiła ją na równi z Penelope Cruz

Julianne Moore ponownie pochwaliła Joannę Kulig. We wpisie na swoim Instagramie zestawiła ją na równi z Penelope Cruz.

"Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego podbija tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes. Film jest wskazywany na faworyta w najważniejszym konkursie festiwalu, a grający w nim aktorzy od kilku dni są chwaleni w międzynarodowych mediach oraz przez światowej sławy gwiazdy.

 

Najbardziej dostrzeżona została Joanna Kulig. Aktorką zachwyciły się m.in. Julianne Moore i Juliette Binoche, które pogratulowały jej występu.

Gratuluję pięknego występu. Cały czas o nim myślę. Cieszę się, że miałam szansę cię poznać - skomentowała wspólne zdjęcie Julianne Moore.

Joanna! Tak bardzo się cieszę, widząc cię w Cannes! Uwielbiam cię! Jesteś światłem - napisała jej Binoche.

Teraz, gdy festiwal powoli dobiega końca, Moore kolejny raz wyróżniła grę aktorską Joanny Kulig. Dodała na Instagram zdjęcie przedstawiające ją i Penelope Cruz.

Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes mogłam zobaczyć tylko dwa filmy, ale oba posiadały piękne pierwszoplanowe role kobiece. Gratuluję Penelope Cruz i Joannie Kulig wspaniałej pracy w "Todos lo Saben" i "Zimnej wojnie" - napisała.

 

Obie aktorki podziękowały Moore za to ogromne wyróżnienie. 

Być na równi z Penelope Cruz to prawdziwy zaszczyt, prawda?

"Zimna wojna" w Cannes

Film "Zimna wojna" miał światową premierę podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego i zbiera świetne recenzje. Dramat Pawła Pawlikowskiego nie tylko został nagrodzony kilkunastominutową owacją na stojąco, ale jest też uważany za faworyta w najważniejszym konkursie festiwalu.

My również gratulujemy i już nie możemy się doczekać, aż film wejdzie do kin. Polska premiera dramatu "Zimna wojna" już 8 czerwca. Obejrzycie?

OG

_____________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: