Wiedzieliście, że Cugowski ma trzeciego syna? Pojawił się w "DD TVN". Pytanie Rusin najlepsze. "Skąd ty się wziąłeś?"

Krzysztof Cugowski pojawił się z najmłodszym synem w "Dzień Dobry TVN". Być może jeszcze go nie znacie, ponieważ Krzysztof Cugowski Junior nie jest tak popularny jak jego bracia.

W miniony weekend Krzysztof Cugowski zabrał swojego najmłodszego syna do "Dzień Dobry TVN". Krzysztof Cugowski Junior nie jest znany szerszej publiczności, w przeciwieństwie do jego starszych braci, którzy poszli w stronę popularnego ojca. 

Najmłodszy syn muzyka miał inny pomysł na siebie. 

- Czym ty się zajmujesz? Co robisz? Skąd ty się wziąłeś? - zapytała zabawnie Rusin.

- Studiuję aktorstwo, to znaczy teatr w Anglii. Próbuję swoich sił może nie w muzyce, ale w podobnej branży - odpowiedział.

- W związku z tym, że moi rodzice w młodości mówili, że będę pianistą, miałem być prawnikiem. Wiem doskonale, że to jest zły pomysł, jeśli rodzice próbują naciskać. Dlatego Krzysiu miał wolną rękę i to on zdecydował, co ma robić - dodał Krzysztof Cugowski. 

ZOBACZ ZDJĘCIA NAJMŁODSZEGO SYNA CUGOWSKIEGO >>>> 

Syn muzyka wyjaśnił, dlaczego nie chciał kontynuować muzycznej kariery w rodzinie.

- Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją - powiedział. 

Piotr i Wojciech Cugowscy (z zespołu Bracia) są dziećmi Krzysztofa Cugowskiego z poprzedniego małżeństwa. Mamą Krzysztofa jest Joanna, obecna żona muzyka. 

Całą rozmowę z "Dzień Dobry TVN" zobaczycie w załączonym do artykułu materiale wideo.

Podobny do taty? :) 

JT

Więcej o: