Tom Hanks świętuje 30. rocznicę ślubu. I to jak! Na hucznej imprezie plejada gwiazd i... Barack Obama

Tom Hanks i Rita Wilson w sobotę świętowali 30. rocznicę ślubu. Z tej okazji wyprawili przyjęcie, na którym pojawiły się największe gwiazdy Hollywood i były prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama.

Takie małżeństwo jak Toma Hanksa i Rity Wilson to rzadkość w Hollywood. Aktor za każdym razem, gdy mówi o swoim związku, powtarza, że to najlepsze, co go w życiu spotkało. Podkreśla też, że wszystko zawdzięcza żonie. Od 30 lat tworzą jedną z najbardziej udanych par wśród zagranicznych aktorów, a warto wspomnieć, że dogadują się nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Wilson jest bowiem znaną producentką filmową.

W sobotni wieczór w gronie przyjaciół świętowali 30. rocznicę ślubu. W ich domu w Pacific Palisades pojawiły się największe światowe gwiazdy, m.in. Oprah Winfrey, Goldie Hawn, Kurt Russell, Oprah Winfrey, Jimmy Kimmel, Conan O'Brien oraz Kate Hudson. Przybył także były prezydent USA, Barack Obama.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Tom Hanks i Rita Wilson

Małżonkowie poznali się w 1981 roku na planie filmowym, ale nic wtedy nie zapowiadało, że będą razem. Ponownie spotkali się cztery lata później. Wybrali się na kawę w przerwie od zdjęć i poczuli, że to jest to. Aktor był wówczas żonaty. Tkwił w destrukcyjnym związku z aktorką Susan Dillingham, jednak po 9. latach wspólnego życia to właśnie ona zażądała rozwodu. Tom rozstał się z żoną w 1987 roku, ale przeżył załamanie nerwowe. Pomogła mu Rita. Pobrali się 30 kwietnia 1988 roku.

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
Tom Hanks wyprawił przyjęcie z okazji 30. rocznicy ślubu. Pojawiły się największe gwiazdy, w tym Barack Obama
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 14 razy 14

  Wszystkiego najlepszego Tom i dalszych szczęśliwych lat

 • Gość: beata

  Oceniono 14 razy 14

  Gratulacje

 • Gość: Toni

  Oceniono 10 razy 10

  Świetny aktor i taki...normalny co w dzisiejszych czasach niespotykane. Gratulacje i powodzenia w dalszych latach pożycia w szczęśliwym związku!!!!

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 9 razy 9

  Uwielbiam go jako aktora. I podziwiam go za tyle lat wytrwałości w małżeństwie :-)

 • goodwater1

  Oceniono 11 razy 9

  Wow, bardziej wierny niż połowa polityków z pisu (nie licząc Kaczyńskiego, bo on specjalnej troski).

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  my ludzie lubimy normalnych..to nauka dla was "polskie pseudo gwiazdy" pchające się wszędzie gdzie się tylko da...pomijam fakt nieudacznicy, że jest mi Was żal..bo dla mnie to w jakiś sensie "prostytucja" .A wielkiemu aktorowi i człowiekowi.. gratuluję udanego życia....

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 3

  Jego znam, żony nigdy nie widziałem. Ale że wytrzymała z nim 30 lat, należy się jej jakaś międzynarodowa nagroda Nobla dla małżeństw z działu artystów. Obecnie ABBA chce wspólnie wystąpić. Co się obecnie wydarza....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX