Tom Hanks świętuje 30. rocznicę ślubu. I to jak! Na hucznej imprezie plejada gwiazd i... Barack Obama

Tom Hanks i Rita Wilson w sobotę świętowali 30. rocznicę ślubu. Z tej okazji wyprawili przyjęcie, na którym pojawiły się największe gwiazdy Hollywood i były prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama.

Takie małżeństwo jak Toma Hanksa i Rity Wilson to rzadkość w Hollywood. Aktor za każdym razem, gdy mówi o swoim związku, powtarza, że to najlepsze, co go w życiu spotkało. Podkreśla też, że wszystko zawdzięcza żonie. Od 30 lat tworzą jedną z najbardziej udanych par wśród zagranicznych aktorów, a warto wspomnieć, że dogadują się nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Wilson jest bowiem znaną producentką filmową.

W sobotni wieczór w gronie przyjaciół świętowali 30. rocznicę ślubu. W ich domu w Pacific Palisades pojawiły się największe światowe gwiazdy, m.in. Oprah WinfreyGoldie Hawn, Kurt Russell, Oprah Winfrey, Jimmy Kimmel, Conan O'Brien oraz Kate Hudson. Przybył także były prezydent USA, Barack Obama.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Tom Hanks i Rita Wilson

Małżonkowie poznali się w 1981 roku na planie filmowym, ale nic wtedy nie zapowiadało, że będą razem. Ponownie spotkali się cztery lata później. Wybrali się na kawę w przerwie od zdjęć i poczuli, że to jest to. Aktor był wówczas żonaty. Tkwił w destrukcyjnym związku z aktorką Susan Dillingham, jednak po 9. latach wspólnego życia to właśnie ona zażądała rozwodu. Tom rozstał się z żoną w 1987 roku, ale przeżył załamanie nerwowe. Pomogła mu Rita. Pobrali się 30 kwietnia 1988 roku.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.