Cóż to był za debiut! Doda i Emil Stępień pierwszy raz na salonach jako małżeństwo. Wygłosił za nią wzruszające przemówienie

Doda i Emil Stępień w sobotę zadebiutowali na salonach jako małżeństwo. I to był debiut przez duże "D"! Producent wygłosił również przemówienie w imieniu chorej piosenkarki.

Doda zaskoczyła wszystkich, informując za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych, że wzięła ślub w Hiszpanii. Szczęśliwi nowożeńcy wrócili już do Polski i w weekend zadebiutowali na salonach jako małżeństwo. Ale cóż to był za debiut!

W sobotę wieczorem odbyła się gala Polish Business Women Awards, podczas której piosenkarka została wyróżniona nagrodą "wybitnej osobowości" w kategorii działania charytatywne. Pomimo iż gwiazda wróciła z Hiszpanii z 38-stopniową gorączką, pojawiła się na owej gali, żeby odebrać statuetkę.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Niestety, problemy z głosem uniemożliwiły jej wygłoszenie przemówienia. Doda mogła jednak liczyć na wsparcie swojego ukochanego męża. Emil Stępień odczytał na scenie w jej imieniu piękne i wzruszające przemówienie, napisane przez samą artystkę:

- Należę do osób, które patrzą na ludzi przez serce. Jan Paweł II powiedział: na kryzys cywilizacji trzeba odpowiedzieć cywilizacją miłości. Możecie powiedzieć, że pomaganie to obowiązek osób znanych. Nie zgadzam się. To obowiązek każdego z nas. Możecie powiedzieć, że osobom publicznym łatwiej to robić. Nic bardziej mylnego. Nadeszły czasy, kiedy każdy dobry gest jest zasypany lawiną podtekstów i złych intencji. Ludzie, krytykując artystów za branie udziału w akcjach charytatywnych, myślą, że zrobią im źle pisząc, że to tylko ocieplanie wizerunku. Prawda jest jednak taka, że finalnie najwięcej złego robią tym, komu gwiazda mogłaby pomóc. Być może zaszczuta hejtem nie będzie chciała po raz kolejny tego zrobić.

- Niewiele osób popularnych nie przejmuje się opinią na swój temat jak ja i robi to, co czuje bez względu na wszystko. Choć w głębi duszy przyznam, że po ludzku bywa mi czasem przykro, to bardziej boję się, że gwiazdy mające wielki zasięg, obrażane za to, że chciały dobrze, już tego więcej nie zrobią. Dlatego skoro pomaganie to obowiązek każdego z nas, to najważniejsze jest żebyśmy się wszyscy w tym wspierali i dopingowali na wzajem! Wówczas WSZYSCY będziemy laureatami największej z nagród - uśmiechu potrzebującego serca!

Doda nie omieszkała pochwalić się nagrodą na Instagramie, dziękując za nią i publikując jej zdjęcie.

 

Jak oceniacie ten debiut świeżo upieczonych małżonków?

AG

Więcej o: