Kaczyńska od roku ma nowego ukochanego. Jednak dopiero teraz poznała jego matkę. "Tematów do rozmów im nie brakowało"

Marta Kaczyńska, choć spotyka się z ukochanym Piotrem od roku, dopiero niedawno poznała jego matkę. Ponoć panie przypadły sobie do gustu.

Marta Kaczyńska ostatnio pojawiła się w Warszawie, skąd przyjechała z Sopotu. Powodem jej wizyty w stolicy było spotkanie z matką jej ukochanego, Piotra. Według magazynu "Na żywo", nie brakowało im tematów do rozmów.

Pani Jolanta bardzo chciała poznać Martę - zdradziła w rozmowie z "Na żywo" dobrze poinformowana osoba.

Panie zjadły obiad w swoim towarzystwie i podobno miło spędziły czas.

Tematów do rozmów im nie brakowało. Łączą je przekonania polityczne i światopoglądowe, a także ogromna miłość do zwierząt - dodał informator.

Marta Kaczyńska z nowym partnerem Piotrem podczas Cavaliady w PoznaniuMarta Kaczyńska z nowym partnerem Piotrem podczas Cavaliady w Poznaniu Akpa

Jednak głównym tematem był oczywiście ślub oraz narodziny dziecka, które pojawi się na świecie w sierpniu. Przyszli rodzice chcą, żeby przyszło na świat w pełnej rodzinie, dlatego planują się pobrać. Kaczyńska dostała unieważnienie ślubu kościelnego z pierwszym mężem, więc ceremonia odbędzie się w kościele. Jak już wiadomo, ślub będzie miał charakter jednostronny, czyli ślubować będzie tylko ona. Piotr będzie jej jedynie towarzyszyć.

Mama Piotra wierzy, że w związku z Martą jej syn znajdzie stabilizację. Wie, że prezydencka córka go kocha - podsumowało źródło "Na żywo".

Jak widać Marta Kaczyńska wreszcie znalazła szczęście. Oby trwało jak najdłużej!

AW

Więcej o:
Komentarze (54)
Marta Kaczyńska od roku ma nowego ukochanego. Jednak dopiero teraz poznała jego matkę. "Tematów do rozmów im nie brakowało"
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 37 razy 31

  Powinna mieć nalepkę jak przegubowy autobus: Uwaga! Zachodzi przy zakręcie.

 • pipistrello_in_giro

  Oceniono 29 razy 17

  Jednego kompletnie nie rozumiem: znam ileś pięknych, mądrych, sympatycznych, ciepłych dziewczyn i kobiet, zaradnych, inteligentnych, dowcipnych, w różnym wieku, które nie mogą trafić na swojego faceta całe życie, czasem już 50-letnie. A tu taki przemądrzały i popisdolony kaszalot łapie już trzeciego i żaden z nich nie wygląda jakoś na imbecyla, fizycznego degenerata, o powinowactwie ideologicznym też raczej trudno mówić. O co tu chodzi?

 • jego-wysokosc

  Oceniono 16 razy 14

  Nowy ukochany? Nowy mąż? Partner??? We wzorowej pisiej rodzinie taaakie rzeczy...

 • g.matylda

  Oceniono 9 razy 9

  czy ten pan, to jest ten, który latem ubiegłego roku miło spedzał czas na plaży z fajna panią w bikini i nie była to Marta?

 • barbara333-4

  Oceniono 8 razy 8

  dla mnie jest zerem moralnym, jak mogła bez skrupułów oszukiwac pierwszego męża w temacie dziecka. Jak mogła z tym kłamstwem zyc. to świadczy, ze jest bez moralności, i tak jest..

 • justas32

  Oceniono 8 razy 8

  "Łączą je przekonania polityczne i światopoglądowe" - serdecznie współczuję ...

 • nutka7.17

  Oceniono 9 razy 7

  Przestańcie pisać o tej q.

 • Gość: Amanda

  Oceniono 17 razy 7

  Co na to konus zdradziecka morda że ma szmate w rodzinie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX