W 1962 roku odebrała w tej sukni Oscara. Teraz znów ją założyła. Rita Moreno pokazała modowy recykling w najlepszej odsłonie

Oscary 2018. Rita Moreno zaskoczyła wszystkich, pojawiając się w sukni, w której 56 lat temu sama odbierała nagrodę.

Podczas gali rozdania Oscarów na scenie Dolby Theatre w Los Angeles pojawiła się Rita Moreno, która wręczała nagrodę dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Wszystkie oczy zwrócone były na jej suknię. Tę samą miała na sobie dokładnie 56 lat temu.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

86-letnia Rita Moreno w 1962 roku sama zdobyła Oscara w kategorii najlepszej aktorki drugoplanowej w filmie pt. "West Side Story". Tę najbardziej prestiżową nagrodę filmową odbierała ubrana w długą suknię zdobioną na dole złotymi liśćmi i kwiatami. Dokładnie w tej samej kreacji pojawiła się podczas 90. ceremonii rozdania Oscarów. I wciąż wyglądała w niej rewelacyjnie!

Aktorka wielki powrót swojej "szczęśliwej" sukni zapowiedziała na Twitterze już na kilka godzin przed rozpoczęciem gali.

Co myślicie o takim recyklingu modowym? My jesteśmy jak najbardziej za!

AG

Więcej o:
Komentarze (37)
W 1962 roku odebrała w tej sukni Oscara za film "West Side Story". Teraz znów ją założyła. Rita Moreno pokazała modowy recykling w najlepszej odsłonie
Zaloguj się
 • Gość: AG

  Oceniono 63 razy 55

  Wszystkim krytykantkom i krytykantom życzę takiego wyglądu, błysku w oku i żywotności, takiej urody i takiego CIAŁA w wieku 86 lat. O ile dożyją, bo najprawdopodobniej ten wiecznie sączony jad ich znacznie wcześniej zabije. Oczywiście, zgodnie z polsko-ruskimi standardami powinna przyjść w szarym worku i podpierać się laską. Żałośni jesteście.

 • Gość: margo

  Oceniono 29 razy 27

  niektórzy mogą się udławić własnymi trującymi językami.
  Kreacja super i każda chciałaby tak wyglądać w tym wieku. Mnie się podoba.

 • pan-mario

  Oceniono 36 razy 24

  Jak widać na załączonych obrazkach nie do końca taka sama. Jako młoda miała bluzeczkę. Starsza pani zaś plecy miała gołe. Nie wiem czemu, ale bardziej podobała mi się w młodszej wersji 😜

 • Gość: Beata

  Oceniono 21 razy 21

  Napiszę tak: jak widać - nic nie widać. A sukienki wydają się różne. Natomiast pani wygląd... Szacun i ja też tak chcę.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 9 razy 7

  Eh tam, katopolactwo jak zwykle truje sie wlasnym jadem i wytruje sie nim przed 60-tka a Rita wyglada swietnie... i tyle.

 • Gość: Mi

  Oceniono 3 razy 3

  To ta sama sukienka, ale Pani zmieniła górę, żeby ją trochę odświeżyć. Piękna ponadczasowan klasyka

 • Gość: kartolina

  Oceniono 11 razy 3

  na 1 rzut oka już widać, że to 2 dwie inne suknie ale do siebie podobne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX