"Hipnoza" miała być hitem TVN. Komentarze jednak są bardzo krytyczne. "Tragedia". Głos zabrał Chajzer

"Hipnoza" miała być hitem TVN, jednak patrząc na komentarze internautów, tak chyba nie będzie. Sam prowadzący też zdaje sobie sprawę, że widzowie nie są zachwyceni.

W sobotę wieczorem wyemitowano premierowy odcinek "Hipnozy". Miała to być jedna z ciekawszych produkcji TVN. Stacja bardzo promowała show, ale już sam zwiastun wywołał wiele negatywnych komentarzy. Po pierwszym odcinku wcale nie jest lepiej.

Widzowie nie zostawili suchej nitki na programie. Zarzucają stacji, że to jeden z gorszych programów, jakie kiedykolwiek powstały. Zastanawiają się, do kogo właściwie kierowane jest to "ogłupiająco" show. Dodają też, że nie zamierzają oglądać kolejnych odcinków "Hipnozy".

Straszny idiotyzm, udawany badziew.
Zna ktoś bardziej żenujący program?
Dno! Totalne DNO! Ogromne rozczarowanie
Zdjąć z anteny po pierwszym odcinku. Żenujące!

Jeden z internautów przyznał, że chyba jeszcze nigdy nie było tak zgodnych opinii, w jakiejkolwiek kwestii. Prowadzący Filip Chajzer chyba też zdaje sobie sprawę, że nie jest to produkcja, która zachwyci widzów. Na swoim Facebooku podziękował tym, którym... udało się wytrzymać.

Moi drodzy - dzięki, że byliście. Nawet jeśli do pierwszej reklamy. Ja do ostatniej literki końcowych napisów zawsze staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak tylko umiem - napisał.

Pod jego postem również znalazły się negatywne opinie.

Wytrzymałam chyba 2 minuty. Filip szkoda, że dałeś się w to wkręcić.
Niestety ale dużo ludzi raczej drugi raz tego nie zobaczy.
TVN zrobił sobie żart z widzów. Ten program w ogóle rzucił cień na całą stację. Kłamstwo i manipulacja.

Oglądaliście pierwszy odcinek? Też macie podobne odczucia? 

MT