Filip Chajzer: Na sławie trzeba zarobić, ile się da! Wyciekły jego stawki. To nie telewizja przynosi mu najwięcej

Filip Chajzer osiągnął status gwiazdy TVN-u, ale to nie telewizja przynosi mu najwięcej zysków. Stawki za konferencje negocjuje od 20 tysięcy złotych.

W sobotę rusza nowy program TVN "Hipnoza" prowadzony przez Filipa Chajzera. Dziennikarz jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawanych i lubianych prezenterów w Polsce. Jego karierze postanowił przyjrzeć się magazyn "Press". Okazało się, że największe dochody przynosi mu prowadzenie konferencji.

Bierze tylko najwyższe stawki. Przeciętne wynagrodzenie za poprowadzenie eventu to od 5 do 10 tysięcy złotych. Filip Chajzer negocjacje zaczyna od 20 do 30 tysięcy - zdradził informator magazynu "Press".
Nawet jego ojciec nie rozumie, dlaczego Filip nie zgadza się na poprowadzenie za mniejsze pieniądze nawet jakiejś bardziej prestiżowej imprezy. W tym biznesie to standard jednak nie dla Filipa - wyjaśniło źródło czasopisma.

Magazynowi "Press" udało się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego gwiazdor ma tak wygórowane oczekiwania finansowe.

Uznał, że na zdobytej sławie trzeba zarobić tyle, ile się tylko da - podsumował informator na łamach "Press".

Filip Chajzer stał się powszechnie rozpoznawalny dzięki pracy w "Dzień dobry TVN". Dziennikarz poza główną ścieżką kariery zarabia też na własnej marce odzieżowej.

PC