Rozenek zapowiadała wielką niespodziankę. Ale czegoś takiego nikt się nie spodziewał. "Osoby z branży powinny brać przykład"

Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiadała, że na prezentację wiosennej ramówki TVN-u wraz z mężem przygotowali niespodziankę. Chyba nikt nie spodziewał się, że celebrytka zaśpiewa na scenie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan otrzymali swój program "Iron Majdan", który pojawi się na wiosnę. Na ramówce TVN-u zaprezentowali na żywo, czego widzowie mogą się spodziewać. Rozenek wyglądająca z daleka jak Doda pojawiła się na scenie wraz z tajskim zespołem. Ona śpiewała, a Radosław Majdan przygrywał na gitarze. 

Zdjęciem ze sceny pochwaliła się na Instagramie. Podpisała je:

Śpiewać każdy może, ale czy powinien? Bawiłam się świetnie.
 

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy. Jedni komplementowali ją za rockową stylizację, inni chwalili jej dystans do siebie.

Szałowa stylizacja. Idealnie pasuje do pani. Grunt to umieć śmiać się z siebie samego.
Przed tyloma osobami w tym przed panem W. [Wojewódzkim - przyp. red.] pokazałaś, że masz wy.... i bardzo dobrze! Połowa z tych ludzi w życiu by czegoś takiego nie zrobiła w obawie przed opinią.
Dystans do siebie to produkt niebywale deficytowy i wiele osób z branży powinno brać z pani przykład.

Oczywiście pojawiły się także głosy krytyki. Niektórzy uważają, że osoby, które nie potrafią śpiewać, powinny robić to po kryjomu, a nie na forum. Hmm... chyba ktoś do końca nie śledzi polskiego show biznesu;)

Trochę słabo to wyszło delikatnie mówiąc. Świetnie to można się bawić w domu, żeby nikt tego nie widział. Po co mają wszyscy to oglądać?
Jakie to poczucie humoru? A co ma poczucie humoru do tego, że ktoś nie umie śpiewać a się rwie do tego.
Przecież to żenada! Nie wstyd pani, że teraz z pani sobie wszyscy kpiny robią? - piszą.

Nas absolutnie zaskoczyła. W sumie patrząc na to, że Siostry Godlewskie zaczęły koncertować, a Mandaryna wróciła na scenę, możemy wróżyć Małgorzacie Rozenek-Majdan, że za niedługo fani jej talentu muzycznego się o nią upomną. W sumie na koncie ma już jeden hit "Mydełko Fa", który zaśpiewała na antenie Radia Złote Przeboje.

 

"Iron Majdan"

Reality show "Iron Majdan" startuje w poniedziałek 5 marca. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podróżują po świecie i do ostatniej chwili nie znają kraju, w którym się pojawią. Tam wykonują różne zadania, które otrzymują na miejscu. Rozenek nieprzypadkowo wybrała występ na scenie jako niespodziankę podczas prezentacji ramówki. Śpiewanie było jednym z zadań, z którymi musieli się zmierzyć w programie.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.