Woźniak-Starak tłumaczy się z zachowania w "DDTVN". Pokazała scenariusz rozmowy. Najlepszy jednak komentarz Dody

Nie milkną echa wizyty Joanny Krupy w "DD TVN". Do sytuacji postanowiły się odnieść Agnieszka Woźniak-Starak oraz... Doda.

W niedzielnym programie "Dzień Dobry TVN" gościła Joanna Krupa. Tematem przewodnim jej wizyty miała być "WOŚP", jednak rozmowa bardzo szybko zeszła na inne kwestie, w tym prywatne. Po programie wielu widzów zwróciło uwagę na to, że para prowadzących, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Marcin Meller, byli niemili dla modelki. Zarzucano im przede wszystkim złośliwe pytania, które niekiedy były wręcz nie na miejscu.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła za pośrednictwem Instagrama odnieść się do tych negatywnych komentarzy. Prowadząca opublikowała na swoim profilu zdjęcie zza kulis "DD TVN", opatrując je krótki komentarzem:

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Fajnie było na chwilę wrócić do korzeni! P.S. A za mną te tajemnicze ręce TVNu, które pociągają za wszystkie sznurki.
 

Co więcej, Woźniak-Starak upubliczniła scenariusz rozmowy, sugerując, że to nie ona wymyślała pytania.

Również Doda nie przeszła obojętnie wobec tej sytuacji. Piosenkarka od paru lat pozostaje w otwartym konflikcie z prezenterką. Pod postem o wizycie Joanny Krupy na facebookowym profilu "DD TVN" umieściła krótki, ale bardzo wymowny komentarz.

Joanna Krupa następnym razem pożyczę ci pistolet...na "wodę".

Komentarz artystki nawiązywał do sytuacji sprzed kilku lat, kiedy to Agnieszka Woźniak-Starak oskarżyła Dodę o pobicie podczas imprezy "Niegrzeczni" w Chorzowie w 2014 roku. Sąd jednak w 2016 roku umorzył sprawę. Piosenkarka została uznana jedynie winną strzelania do Agnieszki Woźniak-Starak z... pistoletu na wodę.

Jak myślicie, będzie dalsza część tego konfliktu?

AG

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach. Dziennikarka nawet w górach zadaje szyku!

Więcej o: