Marina w "DD TVN". Kraśko zadał pytanie, które najwyraźniej ją rozdrażniło. "Nie rozumiem, że co?"

Marina w sobotę gościła na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o nowej płycie. Jedno pytanie prowadzącego chyba jej się nie spodobało.

Marina Łuczenko-Szczęsna ostatnio jest bardzo popularna. Piosenkarka po 6 latach przerwy wydała swoją płytę, którą obecnie promuje. W sobotę gościła w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o muzyce i problemach zdrowotnych, przez które mogła stracić głos. 

Kinga Rusin nie mogła odmówić sobie tematu hejtu, jaki ostatnio spływa na Marinę. 

Czegokolwiek byś nie zrobiła, w jakimkolwiek kierunku byś nie poszła, czegokolwiek byś nie umieściła w swoich mediach społecznościowych, zawsze jest źle. Dlaczego? - zapytała.
Nie wiem. To zmieniło się od momentu, kiedy zaczęłam spotykać się z moim mężem. Do tej pory wszystko było w porządku i nagle wszyscy zaczęli wymyślać masę kłamstw na mój temat przez to, że nie dostarczałam "mięsa" w postaci kontrowersji ze mną związanych. Uważam, że nie jestem w ogóle kontrowersyjną postacią. (...) Nie wiem, z czym to jest związane. Niektórzy mówią, że z zazdrością... - powiedziała Marina.

W tym momencie wtrącił się Piotr Kraśko. 

A może odpowiedź jest bardzo prosta. Bo jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi często o pieniądze. Ale tak sobie myślę... Czy wy rozmawiacie ze sobą, w sensie z przyjaciółkami, które też są związane z piłkarzami? Bo jeśli jest zdjęcie, na którym któraś z was ma torebkę, która kosztuje parę średnich krajowych, no to... Ja nie rozumiem potrzeby uzewnętrzniania się z takimi złymi emocjami, ale może tu jest jakiś klucz? - dopytał.
Taka informacja to nie jest informacja rangi narodowej. To są nasze prywatne sprawy - odpowiedziała Łuczenko-Szczęsna.
Ale nie są prywatne, jeśli one są w waszych mediach społecznościowych - przerwał jej Kraśko. 
W sensie? Nie rozumiem, że co? - zareagowała Marina, poddenerwowana pytaniem.
Twoje zdjęcie lub zdjęcie koleżanek, które jest na Instagramie... Od tych, którym wiele jest dane, wiele się oczekuje - wyjaśnił. 
Nie no, po prostu tak się nosi... Taki mamy styl, każdy ma swój - powiedziała.
Nie wiesz, skąd taka niechęć, więc staram się zastanowić, skąd - wytłumaczył jej dziennikarz.
Aaaa, być może, ja nie mam w sobie takich emocji, więc jest to dla mnie trudne do zrozumienia. Nigdy nie patrzyłam na gwiazdy, artystów za granicą i nie myślałam sobie o ich torebkach, tylko o tym co sobą reprezentują, co mają ciekawego do powiedzenia. Jak się ogląda wywiady danej osoby, wie co robi, nad czym pracuje, co sobą reprezentuje, a nie ocenia się tylko płytki wygląd zewnętrzny. To nie jest dla mnie informacja, która podlega jakiejkolwiek ocenie.

A Wy jak myślicie - skąd ta niechęć?

JT

Więcej o:
Komentarze (217)
Marina w Dzień Dobry TVN opowiadała o płycie. Pytanie Kraśko jej się nie spodobało
Zaloguj się
 • szabepio

  Oceniono 320 razy 284

  Jest nie lubiana z jednego podstawowego powodu. Nie dorosla ani do pieniedzy ani do popularnosci. Nie potrafi obrocic w żart prostego pytania bo to wymaga klasy i inteligencji. Ona atakuje jak zwierzę zapedzone w kozi rog. Krasko wykazal sie jak zawsze klasą. Tyle ze Marina to niestety inna liga tzn okregówka i nic nie zrozumiała.

 • Gość: .....

  Oceniono 291 razy 203

  Tępa dzida ze wschodu, która wyrwała bogatego pajaca z Polski. Tyle w temacie.

 • tsuranni

  Oceniono 237 razy 185

  ja pie..., 27 tys. lajków pod zdjęciem jakiejś dziewuszki na tle Londynu. Nic dziwnego, że pis jest u władzy, skoro żyjemy w kraju kretynów

 • hera9

  Oceniono 202 razy 184

  chyba Krasko nie spodziewal sie jakiegos rozumku u rozmowczyni

 • madass07

  Oceniono 178 razy 174

  wszyscy żyli sobie spokojnie w swoich własnych światach a później wymyślono media społecznościowe i nastąpiła niepohamowana ekspansja ekshibicjonizmu. I nagle szczytem osiągnięć są lajki a nie talenty. Instagramy i inne portale do wklejania fotek to nic innego jak gigantyczna platforma kreowania sztucznych wizerunków oderwanych od rzeczywistości i chwalenia się ile wlezie. Na zasadzie walnę sobie milion selfi z torebką za 100tys zł żeby plebs mi zazdrościł i zobaczył jak wygląda. Leje się hejt i biedne zdziwione no ale dlaczego przecież to nie moja wina, że jest tak bogata i że przeciętna kowalska starając się dorównać poziomowi swoich idolek musiałaby zastawić obie nerki. W ludziach dzisiaj mało talentów za to dużo próżności. Zero skromności i prywatności za to walenie po oczach każdym aspektem swojego życia a później domagania się uszanowania tejże prywatności. Oj mało mądrości dużo płytkości.

 • Gość: volta

  Oceniono 175 razy 157

  Biedna Marinka wszyscy ją tępią ;( Niech się- nie przejmuje , za chwilę święta , sylwestra , potem ferie i wakacje wyjedzie z Wojtusiem odpocznie sobie..

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 185 razy 107

  Głupiutka ukraina zafiksowała się na temacie że Polacy jej nienawidzą bo ona wielka dama ma lepiej niż my polaczki. Sorry Marinko ale polki pracują na siebie , zajmują się rodziną albo jak inne wolą bawią się nie mają mężów ani sponsorów.

 • Gość: Dzień bez sweet focie, dniem straconym

  Oceniono 99 razy 87

  Już ktoś kiedyś pisał, że jaki pan, taki kram. Po prostu, piłkarze wiążą się z kobietami o podobnym poziomie intelektualnym i podobnych zainteresowaniach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX