Była dziewczyna Antoniego Królikowskiego została... Ok, to po prostu trzeba zobaczyć

Samuela Górska, była dziewczyna Antoniego Królikowskiego została cosplayerką. Jej wcielenia są... naprawdę przerażające.

Samuela Górska miała swój epizod w "Top Model", jednak bardzo szybko zrezygnowała z udziału w programie, być może zaprzepaszczając swoją szanse na zostanie profesjonalną modelką. Znacznie bardziej jednak była znana z barwnego związku z wiecznym chłopcem polskiego show-biznesu, Antonim Królikowskim.

Obecnie została cosplayerką i na Instagramie chwali się swoimi wcieleniami. Niektóre są naprawdę przerażające, zwłaszcza kiedy się wciela w postaci z "Rodziny Addamsów" czy maluje na Halloween. Potrafi się jednak przeobrazić także w Kim Kardashian czy Johnny'ego Deppa.

>>>>>>>>>>>> NIESAMOWITE WCIELENIA SAMUELI GÓRSKIEJ

Samuela Górska i Antoni Królikowski zaczęli się spotykać w 2014 roku. Górska była wtedy studentką psychologii i miała 20 lat. Ona miała wtedy za sobą romans z innym uczestnikiem "Top Model", Adamem Bogutą, Królikowski - związek z Laurą Breszką. Niestety, związek Górskiej i Królikowskiego nie przetrwał próby czasu.

JZ

Więcej o: