Filip Chajzer przeprasza za homofobiczny wpis. "Przepraszam Was za język, i za złe emocje"

Filip Chajzer na Facebooku przeprosił za personalną potyczkę z dziennikarzami kilku portali internetowych. Wyraził skruchę i przyznał się do błędu.

Filip Chajzer pod koniec października na swoim profilu na Facebooku zamieścił homofobiczny wpis. Wywołał wojnę. Słowa odbiły się szerokim echem w mediach, a Patryk Chilewicz, aktualnie naczelny "Vogule Poland", którego obraził dziennikarz TVN-u, nie krył swojego oburzenia. Teraz Chajzer przeprasza.

'Czasami głowa musi naprawić błędy, które popełnia serce' - tymi słowami rozpoczął post na swoim profilu na Facebooku. - Ostatnio głośno zrobiło się wokół mojej personalnej potyczki z dziennikarzami kilku portali internetowych - dodał.

Uznał, że tą osobistą wymianą zdań, która była niemiła i nieuprzejma, mogli urazić inne osoby. Przeprosił za język, porównania i złe emocje.

Naszą osobistą wymianą zdań, niemiłą i nieuprzejmą, z pewnością uraziliśmy wielu z Was. Przepraszam wszystkich, którzy po moich wypowiedziach mogli czuć się dotknięci. Przepraszam Was za język, za porównania i za złe emocje - napisał.

Zwrócił się także do fanów, że swoje kanały w social mediach próbuje wykorzystać najlepiej jak umie i za ich pośrednictwem chce sprawiać radość tym, którym jej brakuje. Na koniec przyznał się do błędu.

Wiecie, że moje kanały socjal media zawsze staram się wykorzystać najlepiej jak umiem, żeby sprawiać radość tym, którym jej brakuje. Niestety jesteśmy ludźmi i czasami popełniamy błędy - nobody's perfect - zakończył wpis. 

Post skomentował Patryk Chilewicz, który podziękował Chajzerowi za te słowa. Pochwalił go za umiejętność przyznania się do błędu oraz życzył mu miłego tygodnia.

Komentarz Patryka Chilewicza pod postem Filipa ChajzeraKomentarz Patryka Chilewicza pod postem Filipa Chajzera Screen z Facebook.com/ ChajzerFilip

Na ten komentarz odpowiedział Filip Chajzer, który również przekazał pozdrowienia i zaprosił Chilewicza na piwo.

Odpowiedź Filipa Chajzera pod komentarzem Patryka ChilewiczaOdpowiedź Filipa Chajzera pod komentarzem Patryka Chilewicza Screen z Facebook.com/ ChajzerFilip

Fani Filipa Chajzera w większości gratulują mu postawy i tego, że odważył się napisać taki post. A tym, którzy uważają, że nie ma za co przepraszać, odpowiada:

Jest za co, bo nigdy nie powinienem zwracać się do drugiego człowieka odnosząc się do jego osobistych preferencji. To uraziło wielu ludzi. A szkoda eskalować konflikt.

Teraz sympatycy dziennikarza domagają się przeprosin od Chilewicza za "chajzerki", jak ich obraźliwie nazwał w swoim artykule, w którym skomentował zachowanie Chajzera.

Dzień Dziecka. Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

AW

Więcej o:
Komentarze (67)
Filip Chajzer przeprasza za homofobiczny wpis. Jest odpowiedź Chilewicza
Zaloguj się
 • Gość: Chajzer na prezydenta!

  Oceniono 38 razy 28

  Dzień bez Chajzera na głównej gazeta.pl, dniem straconym.

 • Gość: bezpoważania

  Oceniono 39 razy 19

  Nie wierzę w szczerość tych przeprosin. Brzydzę się wykorzystaniem upośledzonego dziecka do PRowej ustawki poprzedzającej te pseudoprzeprosiny. Nadal mam Pana za wyjątkowego nawet jak na polski gó...any szołbiz dupka.

 • Gość: Piękny lolo

  Oceniono 26 razy 18

  Kupa pozerskiego gówna

 • Gość: lesio

  Oceniono 21 razy 17

  Przepraszam, czy jest dzień wolny od młodego Chajzera? Chajzer to, Chajzer tamto, aż zaczyna gościu mdlić.
  Sam prowokuje tematy (albo robi to za niego agencja PR), aby było o nim głośno, a ciemny lud to kupuje jako działalność charytatywną.

 • kafeteria

  Oceniono 20 razy 14

  to wyjątkowo obrzydliwy typ......

 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 16 razy 12

  Dzień bez ustawki z Chajzerem mi się marzy.

 • Gość: lk

  Oceniono 18 razy 12

  do czasu jak się znów nawali i coś mu się nie spodoba
  potem będzie szukał chorej Amelki czy innego Antosia do pomocy

 • pio tomas

  Oceniono 15 razy 11

  Codziennie !!! Kim on jest ?? Płaci za to?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX